Opole 2022. Rozpromieniona Maja Hyży imprezuje na baby shower. Czwarte dziecko wokalistki niebawem pojawi się na świecie!

Baby shower, czyli przyjęcie na cześć przyszłej mamy i dziecka, które niebawem pojawi się na świecie, to tradycja coraz bardziej popularna w Polsce. Niemały wkład w jej popularyzację mają znane z pierwszych stron gazet gwiazdy i celebrytki. W Łazienkach Królewskich odbyło się właśnie baby shower Mai Hyży, która odlicza już dni do narodzin córeczki.

Multimedia

Rozpromieniona Maja Hyży imprezuje na baby shower. Czwarte dziecko wokalistki niebawem pojawi się na świecie!

Termin porodu Mai Hyży wyznaczony jest na 2 lipca 2022 roku. Będzie to czwarte dziecko wokalistki, która razem z partnerem Konradem Kozakiem wychowuje niespełna 2-letnią córeczkę Antoninę, oraz bliźniaków, Wiktora i Alexandra, z poprzedniego małżeństwa z Grzegorzem Hyżym.

Ciąża to dla Mai cudowny czas, podczas którego promienieje, rozkwita i tryska energią. Już 17 czerwca wybiera się na festiwal do Opola, gdzie wystąpi w koncercie "Od Opola do Opola". Po porodzie planuje krótką przerwę od zawodowych aktywności, ale już w sierpniu wyruszy w Wakacyjną Trasę Dwójki. Pełna marzeń, energii i nowych wyzwań.

Grzegorz Hyży i Maja Hyży na Pierwszej Komunii Świętej synów. Zobaczcie, jak zaprezentowali się byli małżonkowie!Zobacz więcej

Baby shower zorganizowane w formie pikniku, na zielonej murawie łazienkowskiego parku, było fantastycznym preludium do Opola, chwilą relaksu i naładowania akumulatorów. Maja otrzymała mnóstwo prezentów dla siebie i córeczki.

Co ciekawe, w baby shower uczestniczyły nie tylko przyjaciółki przyszłej mamy, jak jest to w zwyczaju, ale także panowie. Pojawiła się m.in. Agnieszka Mrozińska z mężem Alexem Mrozińskim oraz Kamila Kamińska z Michałem Meyerem.

Autor: AKPA

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Kinia (gość)

    Szczęśliwego rozwiązania :) Też organizowałam baby shower przyjaciółce, ogrom emocji i wspaniałe wspomnienia. Zrobiłyśmy z dziewczynami zrzutkę na torcik z pieluszek, ubranka, wyprawkę sensillo i kosmetyki dla przyszłej mamy. Świetnie się bawiłyśmy.

    07.07.2022 00:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×