Oscary 2020. Kinga Rusin usunęła zdjęcie z Adele! "To było szaleństwo, którego nie przewidziałam"

Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska
Kinga Rusin, o której zrobiło się ostatnio naprawdę bardzo głośno za sprawą jednego zdjęcia i krótkiej relacji z after party u Beyonce i Jaya-Z po gali Oscarów 2020, postanowiła usunąć swój post. "To było szaleństwo którego nie przewidziałam" - tłumaczy dziennikarka.

Oscary 2020 - Kinga Rusin usunęła zdjęcie z Adele

Kinga Rusin od kilku lat jest obecna na każdej gali wręczenia Oscarów. Tym razem dziennikarka wybrała się na tę uroczystość zupełnie prywatnie i chętnie relacjonowała swój pobyt w Los Angeles na Instagramie. Szerokim echem odbiło się jej zdjęcie z Adele, które zrobiła sobie na after party Beyonce i Jaya-Z. W opisie zdjęcia Rusin zamieściła krótką acz treściwą relację z imprezy. Dziennikarka wyznała m.in. że Jay-Z uczył ją tańczyć, Charlize Theron poczęstowała pizzą, a Bradley Cooper posyłał jej uśmiechy.

Ten post sprawił, że o Kindze Rusin pisały nie tylko media w Polsce, lecz także na świecie. Teraz Kinga Rusin usunęła zdjęcie z Adele. Dziennikarka zamieściła nowy post, w którym wyjaśnia swoją decyzję.

Kochani, już nie mam siły odpisywać każdemu dziennikarzowi z osobna (od Polski po Nową Zelandię i Peru) więc napiszę tu, żeby zamknąć sprawę: z oczywistych względów, nie będę udzielać wywiadów ani polskim ani zagranicznym mediom na temat opublikowanego przeze mnie w poprzednim poście zdjęcia, które obiegło świat. Chowam go do archiwum. To było szaleństwo którego nie przewidziałam. Czas odpocząć i trochę się wyspać - w ciągu ostatnich dni spałam raptem parę godzin.

Dodatkowo Kinga Rusin zablokowała możliwość komentowania.

Źródło: x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn