"Ostre przedmioty". Będzie 2. sezon serialu HBO z Amy Adams w roli głównej?

"Ostre przedmioty" - będzie. 2 sezon? Pojawia się coraz więcej głosów wskazujących na to, że być może powstanie kontynuacja miniserialu HBO. Czy Amy Adams znowu pojawi się w głównej roli? Sprawdź, jaki pomysł na 2. sezon "Ostrych przedmiotów" ma autorka książki i jak na kontynuację serialu zapatruje się dyrektor programowy HBO Casey Bloys.

Multimedia

W serialu "Ostre przedmioty" Amy Adams zagrała dziennikarkę Camille Preaker. Serial wyreżyserował Jean-Marc Vallée ("Wielkie kłamstewka", "Witaj w klubie"), który jest także współautorem produkcji. W pracach nad scenariuszami odcinków brały udział zarówno Marti Noxon będąca showrunnerką tego serialu, jak i autorka powieści Gillian Flynn ("Zaginiona dziewczyna"). Okazuje się, że obie panie mają pomysł na kontynuację serialu!

"Ostre przedmioty". Amy Adams napędzana mieszanką wódki, leków oraz słodyczy. Jak oceniamy nowy serial HBO?Zobacz więcej

Podczas konferencji SXSW, Noxon ogłosiła, że wraz z Flynn zastanawiają się nad stworzeniem 2. sezonu "Ostrych przedmiotów". Stwierdziła bowiem, że niekoniecznie poznaliśmy całą historię głównej bohaterki, a opowiedzieć ją można w sequelu.

Może stworzymy sequel i dowiemy się więcej o Adorze i siostrze Camille. Gillian i ja myślimy o tym - mówiła jakiś czas temu Marti Noxon.

Warto przypomnieć, że po finale serialu w sierpniu 2018 roku, Marti Noxon stwierdziła w jednym z wywiadów, że kontynuacja będzie trudna do realizacji, m.in. ze względu na inne obowiązki członków obsady. Wskazywano też, że HBO od początku było zainteresowane serialem limitowanym. Znamy jednak przypadki seriali, które w założeniu miały zakończyć się na jednym sezonie, ale ostatecznie powstały kontynuacje, np. "Wielkie kłamstewka", "The End of the F***ing World" czy "13 powodów". Czy "Ostre przedmioty" do nich dołączą?

Sprawdź, kto jest mordercą małych dziewczynek w prowincjonalnym Wind Gap! [SPOILERY]Zobacz więcej

Głos w sprawie kontynuacji "Ostrych przedmiotów zabrał niedawno dyrektor programowy HBO. Co ujawnił Casey Bloys?

Nie przyszli do nas z nowym pomysłem. Podejrzewam, że jeden sezon okazał się wystarczający dla tego serialu. Nie wyobrażam sobie powrotu wszystkich produkcji. Z miniserialami jest tak, że ciężko ponownie zebrać wszystkich razem, a poza tym mam wrażenie, że jeden sezon to właściwy wybór dla tego serialu. Serial doczekał się właściwego zakończenia, więc myślę, że tak już zostanie – powiedział Casey Bloys.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×