"Ostre przedmioty". Będzie 2. sezon serialu HBO z Amy Adams w roli głównej?

Kamila Glińska
Kamila Glińska
"Ostre przedmioty" - będzie. 2 sezon? Pojawia się coraz więcej głosów wskazujących na to, że być może powstanie kontynuacja miniserialu HBO. Czy Amy Adams znowu pojawi się w głównej roli? Sprawdź, jaki pomysł na 2. sezon "Ostrych przedmiotów" ma autorka książki i jak na kontynuację serialu zapatruje się dyrektor programowy HBO Casey Bloys.

W serialu "Ostre przedmioty" Amy Adams zagrała dziennikarkę Camille Preaker. Serial wyreżyserował Jean-Marc Vallée ("Wielkie kłamstewka", "Witaj w klubie"), który jest także współautorem produkcji. W pracach nad scenariuszami odcinków brały udział zarówno Marti Noxon będąca showrunnerką tego serialu, jak i autorka powieści Gillian Flynn ("Zaginiona dziewczyna"). Okazuje się, że obie panie mają pomysł na kontynuację serialu!

Podczas konferencji SXSW, Noxon ogłosiła, że wraz z Flynn zastanawiają się nad stworzeniem 2. sezonu "Ostrych przedmiotów". Stwierdziła bowiem, że niekoniecznie poznaliśmy całą historię głównej bohaterki, a opowiedzieć ją można w sequelu.

Może stworzymy sequel i dowiemy się więcej o Adorze i siostrze Camille. Gillian i ja myślimy o tym - mówiła jakiś czas temu Marti Noxon.

Warto przypomnieć, że po finale serialu w sierpniu 2018 roku, Marti Noxon stwierdziła w jednym z wywiadów, że kontynuacja będzie trudna do realizacji, m.in. ze względu na inne obowiązki członków obsady. Wskazywano też, że HBO od początku było zainteresowane serialem limitowanym. Znamy jednak przypadki seriali, które w założeniu miały zakończyć się na jednym sezonie, ale ostatecznie powstały kontynuacje, np. "Wielkie kłamstewka", "The End of the F***ing World" czy "13 powodów". Czy "Ostre przedmioty" do nich dołączą?

Głos w sprawie kontynuacji "Ostrych przedmiotów zabrał niedawno dyrektor programowy HBO. Co ujawnił Casey Bloys?

Nie przyszli do nas z nowym pomysłem. Podejrzewam, że jeden sezon okazał się wystarczający dla tego serialu. Nie wyobrażam sobie powrotu wszystkich produkcji. Z miniserialami jest tak, że ciężko ponownie zebrać wszystkich razem, a poza tym mam wrażenie, że jeden sezon to właściwy wybór dla tego serialu. Serial doczekał się właściwego zakończenia, więc myślę, że tak już zostanie – powiedział Casey Bloys.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn