Oto najbardziej irytujące wątki w polskich serialach. To doprowadzało widzów do furii! Uczucie Pawła do Kingi w "M jak miłość" i wiele innych

Nie wszystko w polskich serialach podoba się widzom. Jedne wątki wciągają, inne - strasznie denerwują. Fani wskazali nam elementy fabuły w najpopularniejszych polskich tasiemcach które są według nich najgorsze. W czołówce znalazł się wątek miłości Pawła do Kingi w "M jak miłość".

Multimedia

Najpopularniejsze polskie seriale

Widzowie pokochali nasze rodzime tasiemce. Do najpopularniejszych zdecydowanie należą „M jak miłość”, „Barwy szczęścia” czy „Na Wspólnej”. Ten pierwszy doczekał się już 1665. odcinków, a po wakacjach wyemitowane będą kolejne. W przypadku „Na Wspólnej” widzowie zobaczyli ich już ponad 3400!

W najpopularniejszych produkcjach, które doczekały się dużej liczy odcinków, mamy do czynienia z wieloma wątkami. Obok pierwszoplanowych aktorów pojawiają się kolejni bohaterowie, których wątki z czasem się rozwijają. Scenarzyści dwoją i się i troją, by jak najbardziej zaciekawić widzów, a co za tym idzie - zadbać o oglądalność danego tytułu.

Serialowa Ula mocno się zmieniła! Co stoi za metamorfozą aktorki?Zobacz więcej

Wielowątkowość w serialach jednak nie zawsze podoba się widzom. W każdej produkcji pojawiają się elementy fabuły, które- delikatnie mówiąc - denerwują oglądających. Zapytaliśmy na Facebooku fanów polskich seriali o to, które wątki były według nich najgorsze.

Takich rzeczy jest tak dużo, że nie sposób ich wyliczać. Od dłuższego czasu psujecie M jak Miłość przerabiając go na M jak Masakra. Od niedawna Barwy Szczęścia zmieniacie na Barwy Nieszczęścia. Czy producent, reżyser i scenarzysta nie rozumieją, że zmniejszają oglądalność poprzez przerabianie seriali obyczajowych na horrory?

  • czytamy w komentarzu jednej z Internautek.

Wśród wymienianych przez widzów najgorszych wątków pojawiają się także odcinki, kiedy Paweł zaczął zbliżać się do Kingi - żony swojego brata bliźniaka! Fanów ta sytuacja nie tylko zaskoczyła, ale i... zniesmaczyła.

Spradź w galerii najgorsze wątki w polskich serialach

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×