Oto najwięksi przystojniacy w polskich serialach! Który z nich cieszy się największa popularnością?

Każdego dnia miliony Polaków zasiada przed telewizorami, by obejrzeć swoje ulubione seriale. W niejednej produkcji gra wielu niezwykle atrakcyjnych aktorów! Stworzyliśmy dla was galerię tych najprzystojniejszych i najbardziej popularnych. Oceńcie sami!

Multimedia

Polscy aktorzy - oto przystojniacy z polskich seriali

Lubicie oglądać seriale? W takim razie jesteście wśród milionów Polaków, którzy każdego dnia zasiadają przed telewizorami, by śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. Nic więc dziwnego, że w ramówkach najpopularniejszych telewizji pojawiają się coraz to nowsze i ciekawsze produkcje.

Wśród najciekawszych polskich seriali są zarówno te z wątkami miłosnymi jak i na przykład kryminalne. W obsadzie praktycznie każdej polskiej telenoweli znaleźć można całą plejadę fantastycznych aktorów. Wielu z nich to prawdziwi przystojniacy! To właśnie dla nich płeć piękna zasiada przed ekranami telewizorów. Którzy aktorzy z naszych rodzimych seriali są najprzystojniejsi?

Najpiękniejsze aktorki w historii serialu. Przez 18 lat widzowie mieli na kim zawiesić oko!Zobacz więcej

W czołówce przystojniaków Mikołaj Roznerski

Przygotowaliśmy dla Was subiektywny ranking przedstawiający serialowych przystojniaków. Sugerowaliśmy się w nim po części także opiniami fanek. Jak się okazuje, najwięcej kobiet jako najprzystojniejszego aktora z polskich seriali wskazuje Mikołaja Roznerskiego, który wciela się w postać Marcina w "M jak miłość". Nie dziwi więc fakt, że aktora na Instagramie obserwuje już 590 tysięcy fanów! Przystojniak chętnie dzieli się z nimi zdjęciami prywatnymi, ale także tymi z planów filmów i seriali.

Roznerski to tylko jeden z kilkunastu aktorów, których przedstawiamy Wam dzisiaj jako najprzystojniejszych. Trzeba przyznać, że wszyscy panowie mają w sobie "to coś". W galerii blondyni i bruneci, dwudziestoparolatkowie, a także ciacha po pięćdziesiątce!

Kolejność osób w naszym zestawieniu jest przypadkowa.

Zobaczcie w galerii najprzystojniejszych aktorów z polskich seriali

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Mmmm (gość)

    Ja bym wyrzuciła kilka osób bo moim zdaniem nie zasługują na bycie w tym gronie. A gdzie jest Piotr Mróz i Tomasz Skrzypniak to są przystojniacy a nie taki Żebrowski czy Polk.

    20.10.2022 07:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×