"Otwórz oczy" polskim hitem Netfliksa! Widzowie nie kryją zachwytu: "Trzyma w napięciu, dobrze się ogląda"

"Otwórz oczy" zadebiutowało na Netflix pod koniec sierpnia i z miejsca stało się wielkim hitem. Widzowie bardzo chwalą polski serial z debiutantką, Marią Wawreniuk w roli głównej, a jego twórcom nie szczędzą pochwał. Oto, co piszą internauci.

Multimedia

"Otwórz oczy" - o czym jest serialowy hit Netfliksa?

"Otwórz oczy" to sześcioodcinkowy, mroczny serial skierowany do młodej widowni, w reżyserii Anny Jadowskiej oraz Adriana Panka. To tajemnicza historia o losach nastoletniej Julki, która w następstwie tragicznego wypadku trafia do ośrodka leczenia amnezji. W ośrodku dziewczyna nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Poznaje również tajemniczego Adama. Chłopak staje się tam jej przewodnikiem. Kiedy jednak Julka zaczyna mieć dziwne sny, które wydają się jej aż nazbyt realne, zastanawia się, czy miejsce, w którym się znajduje jest tym, za które je dotychczas uważała. Dziewczyna stara się uciec z ośrodka, jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy: ten świat nie jest takim, jakim się wydaje.

Oprócz debiutującej na ekranie Marii Wawreniuk oraz Ignacego Lissa, w serialu wystąpili: Marcin Czarnik, Wojciech Dolatowski, Zuza Galewicz, Sara Celler-Jezierska, Klaudia Koścista, Marta Nieradkiewicz oraz Michał Sikorski.

Jak powstawał kolejny polski hit Netfliksa? Zobacz zdjęcia zza kulis!Zobacz więcej

"Otwórz oczy" polskim hitem Netflix

Historia nastoletniej Julki, która trafia do centrum leczenia amnezji bardzo spodobała się polskim widzom. Pozytywnych opinii o serialu "Otwórz oczy" wciąż przybywa dlatego, postanowiliśmy sprawdzić, za co chwalą oni nową produkcję Netfliksa.

Mi się serial podobał. Początek faktycznie nudny ale później... Myślałam że sama postradałam rozum!

W końcu jakiś polski serial na Netflixie, który dobrze się ogląda a w necie o nim cisza

Przypomina mi trochę klimatem „Co kryją jej oczy”. Jest potencjał na ciekawy drugi sezon.

Trzyma w napięciu, dobra końcówka - czytamy.

Na forach internetowych pojawiają się też bardziej krytyczne opinie, jak na przykłada ta:

Dobry pomysł, dobre wykonanie, powiew świeżości, ale pod płaszczykiem okazuje się że to fabuła wyświechtana przed lat - napisał jeden z internautów.

A Wy do której grupy się zaliczacie? Podobał wam się serial "Otwórz oczy", a może jesteście na "nie"? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie!

Zobacz galerię

Premiera serialu "Otwórz oczy" odbyła się 25 sierpnia na Netflix!

Komentarze

Skomentuj
  • Piotr (gość)

Dla mnie ten serial jest super. Młodzi zdolni aktorzy. Nie tatuś reżyser, nie mamusia, ciocia aktorka a więc po znajomości tylko młodzi ludzie, początkujący aktorzy, którzy dostali swoją szansę i spisali się na medal.

10.01.2022 23:11
  • Pati (gość)

To jest jakiś drugi wymiar ?

01.10.2021 02:02
  • Siww (gość)

Elo kiedy 2 sezon wciąga

01.10.2021 02:00
  • Piotr (gość)

Mistrzostwo świata pod każdym względem! Ktoś powiedział że słabe aktorstwo??? Że what??? No tak ale jakby był z USA to by zachwytom nie było końca no i zabrakło najlepszej polskiej aktorki Wieniawy😂 wtedy aktorski poziom sięgnął by gwiazd😂

29.09.2021 09:13
  • Jakub (gość)

Mam nadzieję na 2 sezon

01.09.2021 00:49
  • Gość (gość)

Kompromitacja,właśnie skończyłem oglądać, słaba gra aktorska cienki scenariusz, jedyny błysk to Tomasz Sapryk który pojawił się na 5 minut

31.08.2021 16:04
  • Ewa (gość)

Właśnie skończyłam czytać "drugą szansę"🙂, czyli podstawę serialu. Obejrzę na pewno. Może teraz ekranizacja szeptuchy🙏

30.08.2021 21:03
  • Truskawka (gość)

Jak dla mnie świetny, początek faktycznie się dłużej rozkręca ale potem już idzie z kopyta!

30.08.2021 14:04
  • Tv mania (gość)

Polecam bardzo ! Super Trzyma w napięciu A ostatni odcinek - mega ! King ma konkurencję :)

30.08.2021 10:30
  • Marcin (gość)

Straszne dziadostwo

30.08.2021 09:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.