"Otwórz oczy" polskim hitem Netfliksa! Widzowie nie kryją zachwytu: "Trzyma w napięciu, dobrze się ogląda"

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
"Otwórz oczy" zadebiutowało na Netflix pod koniec sierpnia i z miejsca stało się wielkim hitem. Widzowie bardzo chwalą polski serial z debiutantką, Marią Wawreniuk w roli głównej, a jego twórcom nie szczędzą pochwał. Oto, co piszą internauci.

"Otwórz oczy" - o czym jest serialowy hit Netfliksa?

"Otwórz oczy" to sześcioodcinkowy, mroczny serial skierowany do młodej widowni, w reżyserii Anny Jadowskiej oraz Adriana Panka. To tajemnicza historia o losach nastoletniej Julki, która w następstwie tragicznego wypadku trafia do ośrodka leczenia amnezji. W ośrodku dziewczyna nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Poznaje również tajemniczego Adama. Chłopak staje się tam jej przewodnikiem. Kiedy jednak Julka zaczyna mieć dziwne sny, które wydają się jej aż nazbyt realne, zastanawia się, czy miejsce, w którym się znajduje jest tym, za które je dotychczas uważała. Dziewczyna stara się uciec z ośrodka, jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy: ten świat nie jest takim, jakim się wydaje.

Oprócz debiutującej na ekranie Marii Wawreniuk oraz Ignacego Lissa, w serialu wystąpili: Marcin Czarnik, Wojciech Dolatowski, Zuza Galewicz, Sara Celler-Jezierska, Klaudia Koścista, Marta Nieradkiewicz oraz Michał Sikorski.

"Otwórz oczy" polskim hitem Netflix

Historia nastoletniej Julki, która trafia do centrum leczenia amnezji bardzo spodobała się polskim widzom. Pozytywnych opinii o serialu "Otwórz oczy" wciąż przybywa dlatego, postanowiliśmy sprawdzić, za co chwalą oni nową produkcję Netfliksa.

Mi się serial podobał. Początek faktycznie nudny ale później... Myślałam że sama postradałam rozum!

W końcu jakiś polski serial na Netflixie, który dobrze się ogląda a w necie o nim cisza

Przypomina mi trochę klimatem „Co kryją jej oczy”. Jest potencjał na ciekawy drugi sezon.

Trzyma w napięciu, dobra końcówka - czytamy.

Na forach internetowych pojawiają się też bardziej krytyczne opinie, jak na przykłada ta:

Dobry pomysł, dobre wykonanie, powiew świeżości, ale pod płaszczykiem okazuje się że to fabuła wyświechtana przed lat - napisał jeden z internautów.

A Wy do której grupy się zaliczacie? Podobał wam się serial "Otwórz oczy", a może jesteście na "nie"? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie!

Premiera serialu "Otwórz oczy" odbyła się 25 sierpnia na Netflix!

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn