"Pajęczyna". Joanna Kulig opowiedziała nam o nowym serialu TVN! Co dalej z karierą w USA?

Na antenie TVN możemy oglądać już nowy serial pt. "Pajęczyna", którego część akcji osadzona jest w czasach Polski Ludowej. Gwiazdą produkcji jest Joanna Kulig, która opowiedziała nam o swojej roli w "Pajęczynie", a także zdradziła, w jakim kierunku idzie jej międzynarodowa kariera!

Multimedia

"Pajęczyna" odcinek 1 - premiera w niedzielę, 6 marca 2022, o godzinie 21:40 na antenie TVN

Joanna Kulig w ostatnich latach wyrosła na jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek za granicą. Rola w "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego otworzyła jej drzwi do międzynarodowych produkcji i w ostatnim czasie Joannę Kulig mogliśmy oglądać w takich produkcjach jak m.in. "The Eddy" (Netflix) czy "Hanna" (Amazon Prime Video).

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Teraz jednak Joanna Kulig powróciła na moment na krajowe podwórko, gdzie wzięła udział w nowym serialu platformy Player i stacji TVN pt. "Pajęczyna". To thriller, którego akcja osadzona jest w dwóch przestrzeniach czasowych - 1978 roku oraz w 2010 roku. Czego spodziewać się po tym serialu? Jak Joanna Kulig zareagowała, gdy dowiedziała się, że serial po części opowiada o... polskiej bombie neutronowej?

Sceny jak w kiepskich filmach akcji. W serialu z Joanną Kulig bronią się tylko kostiumy? Zobacz więcej

Joanna Kulig opowiedziała nam również o swoich zawodowych planach na najbliższą przyszłość. Jak rozwija się jej kariera w USA? W jakich europejskich filmach zagra w najbliższym czasie? O tym wszystkim porozmawialiśmy z Joanną Kulig!

JOANNA KULIG - WYWIAD

"Pajęczyna" to historia inspirowana mało znanymi faktami z historii późnego PRL-u, kiedy to w szczycie gierkowskiej prosperity Polska rozwijała własny program atomowy. Dzieciństwo Kornelii Titko (Joanna Kulig), odważnej naukowczyni obdarzonej niezwykłą pamięcią, zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców oraz starszej siostry, która zginęła w wypadku samochodowym. Matka Kornelii, Teresa Titko (Anna Radwan) była wybitnym fizykiem jądrowym; w gierkowskim programie nuklearnym pełniła rolę prawej ręki jego twórcy, generała-profesora Grzegorza Giedrowicza (Marek Kalita). Po latach w życiu Kornelii pojawia się tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że był niegdyś oskarżony o zabójstwo jej siostry. Bohaterka rozpoczyna prywatne śledztwo.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Izabela (gość)

    Niepotrzebnie zmienili nazwisko faktycznej postaci Kaliskiego ma Giedrowicza poza tym parę bzdur na temat fizyki jądrowej

    18.04.2022 11:03
  • Marcela (gość)

    Pajęczyna okazała się mega. Obejrzałam całość na player prawie jednym tchem. Świetny pomysł z pokazaniem dawnych czasów i przeskokami między czasem PRL 1978 a czasami obecnymi 2010 rok. Pajęczyna to mój hit tej jesieni na pewno.

    01.12.2021 12:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×