pamela bem

Ewa Bem, czyli "pierwsza dama polskiego jazzu". Jak się zmieniła? Przeżyła ogromną tragedię, ale udało jej się wrócić na scenę

Ewa Bem do dziś uchodzi za jedną z najwybitniejszych polskich wokalistek. Choć specjalizuje się ona głównie w repertuarze jazzowym, który w naszym kraju nadal jest uznawany za niszowy, to z pewnością nie ma osoby, która nie słyszałaby o Ewie Bem. Pokazujemy, jak na przestrzeni lat zmieniała się słynna artystka, która życie okrutnie doświadczyło.

19.08.2022Ewa Bem

Po śmierci córki życie Ewy Bem legło w gruzach i nie potrafiła się pozbierać. Mąż artystki w końcu przekazał dobre wieści

Pięć lat temu Ewa Bem przeżyła wielką tragedię. Umarła jej córka Pamela Niedziałek. Przez długi czas wokalistka nie była w stanie pogodzić się z jej stratą. Pomimo powrotu na scenę nie potrafiła czerpać radości z życia. Okazuje się, jednak, że Ewa Bem w końcu pogodziła się z przeszłością. "Ewa znów koncertuje, uśmiecha się, nagrywa płytę" - ogłosił na łamach miesięcznika "Pani" jej mąż.

10.05.2022Ewa Bem

Przeczytaj także:

Fryderyki 2022. Najważniejsze polskie nagrody muzyczne rozdane! Gracjan Roztocki zastąpił na scenie Matę, a Sidney Polak miał groźny wypadek i wylądował w szpitalu!

Za nami gala rozdania Fryderyków 2022 - najważniejszych polskich nagród muzycznych. Nie brakowało zaskoczeń, na przykład gdy zamiast Maty na scenie pojawił się... Gracjan Roztocki! Nie obyło się też bez wpadek; podczas próby zespołu T.Love wypadek miał Sidney Polak, który trafił do szpitala! Co się stało?

30.04.2022Fryderyki 2022

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×