"Pani Basia". Paweł Deląg o współpracy z synem. Aktor udzielił osobistego wywiadu i poruszył temat swojej mamy

Paweł Deląg to ceniony aktor, który ma na koncie wiele fantastycznych ról. Jednak spełnia się nie tylko przed kamerą. Niedawno na ekrany kin studyjnych wszedł film krótkometrażowy, który reżyserował i produkował Paweł Deląg. W projekcie pomagał mu syn! Aktor udzielił szczerego wywiadu, w którym ocenił współpracę ze swoim synem i poruszył temat swojej mamy.

Multimedia

Paweł Deląg o współpracy z synem. Aktor udzielił osobistego wywiadu i poruszył temat swojej mamy

Paweł Deląg jest cenionym polskim aktorem z bogatym dorobkiem. Spełnia się nie tylko przed kamerą czy na teatralnych deskach. Ostatnio na ekrany kin wszedł jego film krótkometrażowy, "Pani Basia", opowiadający o emerytowanej nauczycielce, która zmaga się z problemami dnia codziennego. Reżyserią i produkcją zajmował się Paweł Deląg, a pomagał mu w tym jego syn - Paweł Junior.

Zaszalała na premierze. O jej kreacji mówią wszyscy!Zobacz więcej

Paweł Deląg udzielił szczerego wywiadu

Aktor udzielił osobistego wywiadu portalowi ohme.pl. Poruszył w nim temat swojej matki, której zadedykował obraz. Przyznał, że jego mama "ma oczywiście swoje zalety i wady".

Dziś z perspektywy dojrzałego faceta wiem, ile jej zawdzięczam. Wychowywałem się w trudnym czasie PRL-u, a jednak ona potrafiła wnieść wiele dobra i radości do naszego życia: mojego i młodszej siostry Doroty. Jak większość kobiet w latach osiemdziesiątych toczyła codzienny bój o to, byśmy mieli, co jeść, chodzili czysto ubrani i dobrze się uczyli. Nie było jej na pewno łatwo, zwłaszcza że od pewnego momentu wychowywała nas samotnie - przytacza wypowiedź aktora portal Plotek.pl.

Zenek Martyniuk przez lata przeszedł ogromną metamorfozę! Zobaczcie, jak się zmieniał!Zobacz więcej

Ocenił również współpracę ze swoim synem. - Paweł ma tę dobrą cechę charakteru, że potrafi załatwić i ogarnąć dosłownie wszystko, poza tym lubi ludzi i z wzajemnością. Dlatego też wszystko zostało nakręcone w dwa dni. Choć wielu nam nie wierzyło, nie mieliśmy nawet nadgodzin. Mogę powiedzieć śmiało, że z Łukaszem Szklarzem i Pawłem Jr stworzyliśmy bardzo zgrany zespół realizatorsko-produkcyjny - powiedział, przytacza jego słowa Plotek.pl.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Jej warmiński azyl to oaza spokoju. Basen, letnia kuchnia i wielki ogródZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×