"Pani Basia". Paweł Deląg o współpracy z synem. Aktor udzielił osobistego wywiadu i poruszył temat swojej mamy

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
fot. AKPA / Podlewski
fot. AKPA / Podlewski
Paweł Deląg to ceniony aktor, który ma na koncie wiele fantastycznych ról. Jednak spełnia się nie tylko przed kamerą. Niedawno na ekrany kin studyjnych wszedł film krótkometrażowy, który reżyserował i produkował Paweł Deląg. W projekcie pomagał mu syn! Aktor udzielił szczerego wywiadu, w którym ocenił współpracę ze swoim synem i poruszył temat swojej mamy.

Paweł Deląg o współpracy z synem. Aktor udzielił osobistego wywiadu i poruszył temat swojej mamy

Paweł Deląg jest cenionym polskim aktorem z bogatym dorobkiem. Spełnia się nie tylko przed kamerą czy na teatralnych deskach. Ostatnio na ekrany kin wszedł jego film krótkometrażowy, "Pani Basia", opowiadający o emerytowanej nauczycielce, która zmaga się z problemami dnia codziennego. Reżyserią i produkcją zajmował się Paweł Deląg, a pomagał mu w tym jego syn - Paweł Junior.

Paweł Deląg udzielił szczerego wywiadu

Aktor udzielił osobistego wywiadu portalowi ohme.pl. Poruszył w nim temat swojej matki, której zadedykował obraz. Przyznał, że jego mama "ma oczywiście swoje zalety i wady".

Dziś z perspektywy dojrzałego faceta wiem, ile jej zawdzięczam. Wychowywałem się w trudnym czasie PRL-u, a jednak ona potrafiła wnieść wiele dobra i radości do naszego życia: mojego i młodszej siostry Doroty. Jak większość kobiet w latach osiemdziesiątych toczyła codzienny bój o to, byśmy mieli, co jeść, chodzili czysto ubrani i dobrze się uczyli. Nie było jej na pewno łatwo, zwłaszcza że od pewnego momentu wychowywała nas samotnie - przytacza wypowiedź aktora portal Plotek.pl.

Ocenił również współpracę ze swoim synem. - Paweł ma tę dobrą cechę charakteru, że potrafi załatwić i ogarnąć dosłownie wszystko, poza tym lubi ludzi i z wzajemnością. Dlatego też wszystko zostało nakręcone w dwa dni. Choć wielu nam nie wierzyło, nie mieliśmy nawet nadgodzin. Mogę powiedzieć śmiało, że z Łukaszem Szklarzem i Pawłem Jr stworzyliśmy bardzo zgrany zespół realizatorsko-produkcyjny - powiedział, przytacza jego słowa Plotek.pl.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn