"Panna Marple" odcinek 3. Przyjaciółka Marple jest świadkiem morderstwa. Policja nie wierzy w jej wersję zdarzeń [STRESZCZENIE ODCINKA]

Trzeci odcinek serialu "Panna Marple" będziemy mogli obejrzeć w sobotę, 20 lutego 2021 na kanale Epic Drama. Sprawdź, co się wydarzy w detektywistycznym świecie uroczej staruszki tym razem.

Multimedia

"Panna Marple" - sprawdź program TV

Fani kryminalnej twórczości Agaty Christie z pewnością znają Pannę Marple - uroczą staruszkę, która jako detektyw-amator postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zamierza rozwiązywać kryminalne zagadki. Bohaterka kryminalnych powieści doczekała się swojego serialu, w którym możemy podziwiać jej osobliwą walkę z przestępcami. W pierwszym odcinku Marple pomagała swojej przyjaciółce Jane, w drugim podsłuchiwała sąsiadów pozorując uprawianie ogródka. Co będzie dalej?

Panna Marple - odcinek 3. Co się wydarzy?

Elspeth McGillicuddy jedzie pociągiem w odwiedziny do przyjaciółki, panny Marple. W czasie podróży staje się świadkiem morderstwa. Wygląda przez okno i widzi, że w jadącym po sąsiednim torze pociągu zostaje uduszona kobieta. Policja nie wierzy w jej historię, ponieważ nie udaje się odnaleźć ciała ofiary. Panna Marple postanawia się przyjrzeć sprawie bliżej.

Trzy premiery: "Panna Marple", "Biała Królowa", "Projekt Manhattan" w TV! Sprawdź, co jeszcze!Zobacz więcej

"Panna Marple" - o czym jest serial?

To opowieść o Jane Marple, która rozwiązuje kolejne fascynujące zagadki kryminalne. Panna Marple ma niezwykle bystry, analityczny umysł — a przy tym czasami wydaje się, że wręcz przyciąga zbrodnie i morderstwa. Miejscowa policja, choć początkowo niechętna, szybko odkrywa, że jej wyjątkowe zdolności mogą być niezwykle pomocne. Panna Marple poprowadzi śledztwa w sprawach tajemniczej śmierci nielubianego pułkownika Luciusa Protheroe, zabójstwa dokonanego w pociągu czy ciała młodej kobiety znalezionego w bibliotece — a nawet morderstwa, do którego jeszcze nie doszło!

Serial „Panna Marple” (tytuł oryginalny: „Agatha Christie’s Marple”) był realizowany w latach 2004-2013 i doczekał się sześciu sezonów. W Epic Drama przygoda rozpoczyna się od samego początku, odcinkiem o ciele znalezionym w bibliotece.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×