„Państwo w państwie”. Robert Janowski w telewizji apeluje o pomoc! „Chciała rowerem rozpędzonym przejechać moją żonę”

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Robert i Monika Janowscy już od 13 lat walczą ze stalkerką. „Jesteśmy bezsilni! Jesteśmy zmęczeni, wystraszeni i kompletnie bezradni” apelował jakiś czas temu Janowski w mediach społecznościowych, a w miniony weekend pojawił się w programie "Państwo w państwie", aby jeszcze raz poprosić o pomoc.

Robert Janowski, czyli juror programu „Twoja twarz brzmi znajomo” ma poważny problem z psychofanką. Gwiazdor Polsatu oraz jego żona są prześladowani - ich koszmar trwa już od 13 lat. Kilka tygodni temu Janowski nie wytrzymał i opublikował emocjonalny wpis na Instagramie, w którym zaapelował do policji, prokuratury oraz „wszystkich urzędów, powołanych do stania na straży praworządności”.

Janowscy poczynili teraz kolejny ruch. W niedzielę wystąpili w programie „Państwo w państwie” Polsatu, aby prosić o pomoc.

Bardzo często jest cała owinięta w jakieś chusty. Ma tylko widoczne oczy. Ja nie wiem, co ona ma pod kocem czy chustą. Nie wiem, czy ona mnie czymś nie obleje czy nie dźgnie nożem. Najnormalniej w świecie się boję, bo wszystko się może wydarzyć - tak stalkerkę opisała Monika Janowska.

Raz chciała rowerem rozpędzonym przejechać moją żonę - dodał Janowski.

Co ciekawe, reporterka programu „Państwo w państwie” odwiedziła stalkerkę Janowskich, kobieta szła w zaparte. -Całymi dniami się śmieję. Mam ubaw po pachy. Nie muszę się do niczego przyznawać - powiedziała.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn