"Papiery na szczęście". Małgorzata Kozłowska jest gwiazdą produkcji TVN. 10 lat temu zachwycała w serialowym hicie! Zobaczcie, jak się zmieniła!

"Papiery na szczęście" to serial, który podbija antenę telewizji TVN 7. Od jakiegoś czasu widzowie mogą oglądać nową odsłonę serialu, do obsady którego dołączyła Małgorzata Kozłowska. Aktorka, mimo młodego wieku, ma już doświadczenie serialowe, bowiem 10 lat temu była gwiazdą głośnej produkcji! Zobaczcie, jak się zmieniła.

Multimedia

Małgorzata Kozłowska jest gwiazdą produkcji TVN. 10 lat temu zachwycała w serialowym hicie! Zobaczcie, jak się zmieniła!

"Papiery na szczęście" podbiły telewizję TVN 7. Serial w swojej najnowszej odsłonie otworzył się na nowe wątki, gdzie na pierwszy plan wysuwa się postać Magdy, kuzynki Adama. W rolę Magdy wciela się Małgorzata Kozłowska, która na ekranie naprawdę daje czadu!

Małgorzata Kozłowska urodziła się 4 lutego 1995 roku w Warszawie i w 2020 roku ukończyła Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie. Jednak już wcześniej mogła pochwalić się kilkoma nagrodami; w 2017 roku dostała I Nagrodę na XII Międzynarodowym Konkursie Wokalnym dla studentów Szkół Teatralnych "Śpiewająca Maska" w Sankt Petersburgu, rok otrzymała "Aojde" za debiut muzyczny w Teatrze Polskiego Radia, natomiast rok 2019 przyniósł nagrodę za drugoplanową rolę Kasandry w spektaklu "Każdy musi kiedyś umrzeć Porcelanko, czyli rzecz o wojnie trojańskiej" na 10. Międzynarodowym Festiwalu Szkół Teatralnych iTSelF w Warszawie.

Polska aktorka lepsza od Lady Gagi? Posłuchajcie "Shallow" po polsku! Kim jest Małgorzata Kozłowska?Zobacz więcej

Chociaż Małgorzata Kozłowska niedawno ukończyła szkołę aktorską, to jednak doświadczenie zdobywała już dużo wcześniej. W 2011 roku znalazła się w obsadzie "Plebanii", aby już rok później otrzymać rolę córki Carmen w głośnym serialu "Krew z krwi". Także w 2012 roku zadebiutowała na dużym ekranie; zagrała w filmie "Ixjana" Józefa Skolimowskiego i Michała Skolimowskiego.

Następnie Małgorzatę Kozłowską można było podziwiać w mniejszych rolach w takich produkcjach jak m.in. "Facet (nie)potrzebny od zaraz", "Komisarz Alex", "Ślad", "Za marzenia" czy "25 lat niewinności". Większą rolę Kozłowska otrzymała w serialu "Korona królów", gdzie wcielała się w postać Margit, dwórki Jadwigi.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Jednocześnie, nie można zapomnieć o innym talencie Małgorzaty Kozłowskiej, czyli wspaniałym wokalu! Jej wokalne poczynania można śledzić w serwisie YoTube, gdzie aktorka często zachwyca swoimi interpretacjami znanych przebojów!

W naszej galerii zobaczycie, jak zmieniła się Małgorzata Kozłowska!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×