papiery na szczęście

"Papiery na szczęście". Małgorzata Kozłowska jest gwiazdą produkcji TVN. 10 lat temu zachwycała w serialowym hicie! Zobaczcie, jak się zmieniła!

"Papiery na szczęście" to serial, który podbija antenę telewizji TVN 7. Od jakiegoś czasu widzowie mogą oglądać nową odsłonę serialu, do obsady którego dołączyła Małgorzata Kozłowska. Aktorka, mimo młodego wieku, ma już doświadczenie serialowe, bowiem 10 lat temu była gwiazdą głośnej produkcji! Zobaczcie, jak się zmieniła.

06.11.2022Papiery na szczęście

"Wojenne dziewczyny". Maja Szopa to jedna z najlepszych młodych polskich aktorek. Dla głównej roli zdecydowała się ogolić głowę na łyso!

Maja Szopa - lepiej dobrze zapamiętajcie to imię i nazwisko, bowiem narodził nam się ogromny talent. Maja Szopa, chociaż szerokiej publiczności kojarzy się z serialami "Papiery na szczęście" i "Wojenne dziewczyny", to zdecydowanie jedna z najlepszych młodych polskich aktorek. Dla głównej roli w prestiżowej produkcji zdecydowała się ogolić głowę na łyso! Czujemy, że wielka kariera przed nią!

09.10.2022Wojenne dziewczyny

"Papiery na szczęście". Adriana Kalska i Kamila Kamińska zachęcają, aby badać się regularnie! Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia!

"Zadbaj o siebie, badaj się regularnie" to główne motto kampanii prowadzonej przez jedną z warszawskich klinik medycznych. Temat jest szczególnie ważny, bowiem dla dużej części polskiego społeczeństwa regularne badania kontrolne i prawidłowa profilaktyka wciąż pozostają zaniedbywane. Teraz do tego, żeby się regularnie badać zachęcają aktorki, z Adrianą Kalską i Kamilą Kamińską na czele!

09.10.2022Papiery na szczęście

"M jak miłość". Adriana Kalska pogrywa sobie z mediami? Wszystko się zaczęło od zdjęcia, na którym chwali się swoją ostatnią randką

Adriana Kalska ostatnio za pośrednictwem swojego konta na Instagramie wywołała spore zamieszanie w mediach. Wszystko zaczęło się od niedawno udostępnionego przez nią zdjęcia, na którym chwaliła się swoją ostatnią randką. Teraz aktorka postanowiła pójść o krok dalej i zamieściła kolejne zdjęcie. Co ono przedstawia?

12.08.2022M jak miłość

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×