"Pary młode ponad miarę". Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński razem na zdjęciach! Prawdopodobnie najbardziej udane małżeństwo w polskim showbiznesie

Anna Kilian
Anna Kilian
"Pary młode ponad miarę". Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński razem na zdjęciach! Prawdopodobnie najbardziej udane małżeństwo w polskim showbiznesie
"Pary młode ponad miarę". Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński razem na zdjęciach! Prawdopodobnie najbardziej udane małżeństwo w polskim showbiznesie Sylwia Dąbrowa
Kochają się na zabój. Wbrew sceptykom są razem już od siedmiu lat i wychowują dwuletniego syna - prezenterka telewizyjna, ekspertka ślubna, blogerka, businesswoman, była tancerka, mistrzyni tańców latynoamerykańskich i medalistka Mistrzostw Świata Izabela Janachowska oraz przedsiębiorca i miliarder Krzysztof Jabłoński.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński są małżeństwem od siedmiu lat

Izabela Janachowska

Między nimi jest 27 lat różnicy, ale tworzą niezwykle zgodną i szczęśliwą parę, choć początek ich znajomości nie zwiastował, że ich losy się połączą. Na Izabeli Janachowskiej Krzysztof Jabłoński w roli zalotnika nie zrobił wrażenia:

Na początku nie widziałam w nim materiału na swojego partnera (...) Sprawy nabrały tempa, gdy zdobył mój numer telefonu i zaczął mi wysyłać zabawne SMS-y. Okazało się, że ma podobne poczucie humoru do mojego - powiedziała ekspertka ślubna w rozmowie z "Galą".

Dla Krzysztofa Jabłońskiego zdobycie serca zdolnej i pięknej tancerki było wyzwaniem.

W programie „Uwaga! Kulisy sławy” mężczyzna przyznał, że dla niego ważne jest, by partnerka miała swoje pasje i cele do osiągnięcia:

Myślę, że dlatego jesteśmy razem, że nie wyobrażam sobie, żeby niezależnie od sytuacji materialnej kobieta nie miała celu, pasji i korzystała z majątku męża, żeby kupować sobie torebki czy zachcianki. Właśnie to mi imponuje w Izie, że ona ma pasję. Jak ja ją poznałem ona pracowała, później przestała tańczyć, ale znalazła sobie już alternatywę, w której się świetnie odnajduje, czyli śluby.

Dziś (28 czerwca) celebrują siedem wspólnych lat takimi pięknymi zdjęciami. Pierwsza z komentarzem pospieszyła Ewa Minge:

jak ja lubię tę Waszą miłość . Ściskaj ode mnie Krisa ????

Niedawno oboje wyznali, że chcieliby mieć jeszcze co najmniej jedno dziecko - życzymy im tego!

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn