"Pary młode ponad miarę". Izabela Janachowska żyje jak w bajce, ale do pełni szczęścia czegoś jej brakuje

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
"Pary młode ponad miarę". Izabela Janachowska żyje jak w bajce, ale do pełni szczęścia czegoś jej brakuje. Czyżby kolejnego dziecka?
"Pary młode ponad miarę". Izabela Janachowska żyje jak w bajce, ale do pełni szczęścia czegoś jej brakuje. Czyżby kolejnego dziecka? Sylwia Dąbrowa
Prezenterka telewizyjna, ekspertka ślubna, blogerka i businesswoman, była tancerka, mistrzyni tańców latynoamerykańskich i medalistka Mistrzostw Świata. Izabela Janachowska to kobieta spełniona na każdym polu. Do pełni szczęścia brakuje jej jeszcze tylko jednego.

Izabela Janachowska i jej spełniony sen o szczęściu

Izabela Janachowska

Kobieta o wielu talentach, niestrudzona w odkrywaniu nowych ścieżek dla swojego ślubnego biznesu, ale przede wszystkim matka. Przyznaje, że jej życie odwróciło się o 180 stopni, kiedy dwa lata temu urodził się Chris.

My number one goal is to love, support and be there for my son - napisała miesiąc temu na swoim instagramowym profilu.

[instagram]https://www.instagram.com/p/COr78pvhUfX/[/instagram]

Dzięki Chrisowi "odkryła uczucia i emocje, których nie znała i nie przypuszczała, że pozna". Wydawałoby się więc, że osiągnęła szczyt marzeń. Zwłaszcza że jej wybór męża okazał się strzałem w dziesiątkę. Krzysztof Jabłoński jest jednym z największych producentów świec w Europie. Jest dziś multimilionerem, ale do wszystkiego doszedł sam, zaczynając jako mechanik samochodowy. Był pomysłowy i pracowity - w latach 90. podjął dobrą decyzję o wyjeździe do Niemiec. Tam jego zalety zostały docenione. Izabelę i Krzysztofa dzieli 27 lat, ale wydają się stworzeni dla siebie. Bardzo kochają syna i nie chcą, by dorastał bez rodzeństwa.

Moje koleżanki mówią, że najlepszy prezent, jaki mogę dać swojemu dziecku, to rodzeństwo. Zastanawiamy się, czy nie mają racji. Czy nie byłoby fajnie, gdyby był w domu jeszcze jeden taki uroczy maluch - powiedziała Izabela Janachowska magazynowi "Viva".

Krzysztof Jabłoński nie chce się zatrzymywać na dwojgu:

Jak patrzę na Chrisa, to myślę, że w sumie trójkę takich słodkich dzieci mógłbym mieć - wyznał "Vivie".

[instagram]https://www.instagram.com/p/CMPpEjPFD8y/[/instagram]

To kiedy kolejne?...

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn