Paulina Smaszcz kiedyś i dziś. Tak się zmieniała była żona Macieja Kurzajewskiego! Zobacz wyjątkowe zdjęcia

Paulina Smaszcz od kilku tygodni jest na ustach wszystkich za sprawą medialnej burzy, którą poniekąd sama wywołała - i którą podtrzymuje, nie gryząc się w język. Niegdysiejsza współprowadząca „Pytanie na śniadanie” dziś jest coachem, trenerką i prowadzi różne szkolenia. Swoją przygodę z show-biznesem zaczynała jako modelka. Zobaczcie, jak się zmieniała na przestrzeni lat Paulina Smaszcz!

Multimedia

Paulina Smaszcz kiedyś i dziś. Tak się zmieniała była żona Macieja Kurzajewskiego

Paulina Smaszcz to polska dziennikarka i prezenterka, a także menedżerka projektów public relations. Nie pochodzi z rodziny powiązanej z mediami - jej tata był trumniarzem, a mama pracuje na oddziale okulistycznym w jednym z poznańskich szpitali.

Tak się urządziła Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Ogromny taras robi wrażenie! Zobacz więcej

Paulina Smaszcz - kariera, osiągnięcia

Smaszcz w młodości pracowała jako hostessa, szybko zostając szefową hostess na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Tam dostrzegły ją właścicielki agencji modelek „Skandal”, pod której pieczą stawiała pierwsze kroki na wybiegach. W 1993 r. dostrzegła ją Małgorzata Potocka, która zaproponowała jej poprowadzenie koncertu „Debiutów” na 30. Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie. Później poszło z górki - Smaszcz wygrała w konkursie prezenterów do oprawy TVP 1. W latach 1997-1999 była dziennikarką i prezenterką stacji Nasza TV.

Dużą część zawodowego życia spędziła zajmując się promocją i reklamą - w 1994 r. będąc specjalistką ds. reklamy w PZU S.A., a w 2001 r. obejmując na rok kierownictwo nad działem ds. działań komunikacyjnych w firmie Red Bull. Następnie, do 2005 r. Smaszcz odpowiadała za kluczowe projekty public relations dla sektora VIP w firmie Idea, w latach 2005–2008 natomiast szefowała działowi PR w serwisie Onet.pl. Pełniła również funkcję szefowej działu PR i rzeczniczki prasowej polskiego oddziału Microsoft, a od października 2011 r. do listopada 2014 r. pracowała na stanowisku dyrektora Działu Advocacy & Business Inovation w firmie farmaceutycznej Bayer sp. z o.o.

Paulina Smaszcz - życie uczuciowe

Paulina Smaszcz w styczniu 1996 r. poznała Macieja Kurzajewskiego, z którym już we wrześniu wzięła ślub. Para doczekała się dwóch synów, Franciszka (ur. 1997) i Juliana (ur. 2006), jednak ich relacja nie przetrwała - rozwiedli się w 2020 r. Smaszcz dość gorzko to wspominała, mówiąc wprost o utracie miłości swojego życia. Nie sposób również ukryć, że rana w jej sercu jest dość głęboka, a postawa jej byłego męża działa na nią jak, nie przymierzając, płachta na byka.

Zobacz, jak na przestrzeni lat zmieniała się Paulina Smaszcz!

Zobacz galerię

Paulina Smaszcz stawia byłemu mężowi ultimatum. To musi zrobić Maciej Kurzajewski, aby zakończyć medialny spórZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Iwona (gość)

    Dość tego…! Dajcie ludzie spokój z tymi komentarzami…!!!!Dajcie ludzie swobodnie żyć tej parze i byłej ex…!!!

    19.11.2022 14:16
  • Iwona (gość)

    Dość tego…! Dajcie ludzie spokój z tymi komentarzami…!!!!Dajcie ludzie swobodnie żyć tej parze i byłej ex…!!!

    19.11.2022 14:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×