Paulina Smaszcz złożyła Maciejowi Kurzajewskiemu życzenia na 50. urodziny. „Czasu, biologii i Boga nie da się oszukać"

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Maciej Kurzajewski świętował swoje 50. urodziny. Dość nieoczekiwanie, w sieci swoje życzenia dla byłego męża opublikowała Paulina Smaszcz. Po raz kolejny wbiła szpileczkę w ojca swoich dzieci? Sprawdźcie!
Maciej Kurzajewski świętował swoje 50. urodziny. Dość nieoczekiwanie, w sieci swoje życzenia dla byłego męża opublikowała Paulina Smaszcz. Po raz kolejny wbiła szpileczkę w ojca swoich dzieci? Sprawdźcie! AKPA
Maciej Kurzajewski świętował swoje 50. urodziny. Dość nieoczekiwanie, w sieci swoje życzenia dla byłego męża opublikowała Paulina Smaszcz. Po raz kolejny wbiła szpileczkę w ojca swoich dzieci? Sprawdźcie!

Paulina Smaszcz złożyła Maciejowi Kurzajewskiemu życzenia na 50. urodziny. „Czasu, biologii i Boga nie da się oszukać"

Maciej Kurzajewski to postać, której chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Od wielu lat związany jest z Telewizją Polską, gdzie zobaczymy go zarówno w audycjach związanych ze sportem, jak i rozrywką. Wszak Kurzajewski jest jednym ze współprowadzących „Pytanie na śniadanie”.

Gwiazdor TVP 29 stycznia 2023 roku świętował swoje 50. urodziny! Ukochanego na krok nie odstępowała Katarzyna Cichopek, która dla kolegi z pracy rozwiodła się ze swoim mężem, Marcinem Hakielem. Cichopek i Kurzajewski przez jakiś czas ukrywali swój związek, jednak prawda wyszła na jaw w dzień 40. urodzin gwiazdy „M jak miłość”.

Dzisiaj Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski cieszą się wspólnym szczęściem, a fani zastanawiają się, czy para już się zaręczyła! W tym samym czasie o sobie ponownie przypomniała była żona Kurzajewski, Paulina Smaszcz, która właściwie sprawiła, że jej były mąż musiał ujawnić publicznie związek z Cichopek. Smaszcz złożyła mężowi publicznie życzenia z okazji 50. urodzin, jednak wgłębiając się w ich treść, trudno nie odnieść wrażenie, że wymierzyła w byłego ukochanego kilka szpileczek.

Na Paulinę Smaszcz spadła spora krytyka, Internauci dali znać, co o tym myślą w komentarzach, która niedługo później zostały wyłączone. To dobry ruch, bo pozwoli uniknąć napędzania przez Internautów machiny hejtu.

Macieju, ponieważ nie mam szansy złożyć ci życzeń inną drogą, składam ci życzenia tutaj. Życzę ci spełnienia, dumy i szczęścia w roli ojca naszych synów i dziadka naszej wnuczki. Wielkiej miłości i założenia nowej, wspaniałej, szczerej, lojalnej rodziny, bez kłamstw, braku szacunku, pełnej wzajemnego wsparcia. 50 tka otwiera drugą połowę życia, więc życzę ci, aby uruchomiła w tobie refleksję nad sobą i przeszłością, by twoja przyszłość była dla ciebie jak najlepsza i najwspanialsza. Nasi synowie przekazali mi, że życzono tobie „drugiej młodości”, a ja nie wiem czy to dla ciebie dobre, bo znam ciebie od 25 lat. Raczej czasu, biologii i Boga nie da się oszukać, więc raczej otwórz się na drugą połowę życia mając dokładnie tyle lat ile masz, bo przed tobą jeszcze wiele niesamowitych wydarzeń, historii, przygód, emocji i inspiracji godnych dojrzałego, doświadczonego, pełnego przemyśleń i lekcji życia 50 latka. Paulina - szczęśliwa Mama Juliana i Franka, za chwilę Babcia naszej wnuczki. Dodaję również życzenia od całej mojej poznańskiej rodziny, moich przyjaciół i mojego partnera.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CoCTFgTAKFB/[/instagram]

Co o tym sądzicie?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn