paweł bodzianny

"Rolnik szuka żony 7". Marta Paszkin pokazuje serię niepublikowanych dotąd zdjęć z córeczką. Zwróciła się również do fanów z poważnym pytaniem

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny znaleźli miłość w 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Niedawno zakochana para wzięła ślub, a także ogłosiła, że spodziewa się dziecka. W związku z tym uczestniczka "Rolnika" postanowiła zadać internatom ważne pytanie, pokazując przy tym niepublikowane wcześniej archiwalne zdjęcia ze swoją córeczką.

26.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 7". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny w wyjątkowej ciążowej sesji zdjęciowej. Gwiazda show TVP opublikowała osobisty wpis!

Wiele osób zastanawia się, czy w programie "Rolnik szuka żony" rzeczywiście może narodzić się miłość. Historia Pawła Bodziannego i Marty Paszkin, którzy poznali się w 7. edycji randkowego show dla rolników to chyba najlepszy dowód na to, że jest to możliwe. Niedługo uczestnicy "Rolnik szuka żony 7" doczekają się wspólnego dziecka.

19.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Paweł Bodzianny zmaga się z nieuleczalną przypadłością! "Przyzwyczaiłem się do tego"

Paweł Bodzianny to jeden z najpopularniejszych uczestników pośród wszystkich edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik, który związał się z Martą Paszkin podzielił się z fanami osobistym wyznaniem. Okazuje się, że Bodzianny zmaga się z nieuleczalną przypadłością. - Z marnym efektem próbowałem różnych rzeczy, aż końcu przyzwyczaiłem się do tego - mówi.

08.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin boi się o dziecko Rihanny! "Czy tylko ja, patrząc na tę stylizację, mam wrażenie, że maluszek się przeziębi?"

Marta Paszkin już niedługo po raz kolejny zostanie mamą. Ona i jej ukochany Paweł Bodzianny spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Bohaterka programu "Rolnik szuka żony" postanowiła podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami dotyczącymi Rihanny, która również jest w ciąży. Marta miała wrażenie, że dziecko piosenkarki może zmarznąć.

17.03.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Fani zachwyceni kreacją Marty Paszkin. Dlaczego nie zdecydowała się na białą suknię?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z programu "Rolnik szuka żony" ku ogromnej radości fanów i bliskich wreszcie powiedzieli sobie "tak". Małżeństwo podzieliło się zdjęciami z uroczystości na swoich profilach społecznościowych. Pod zdjęciami posypała się lawina komentarzy, komplementujących pannę młodą. Zaciekawiło ich jednak, dlaczego świeżo upieczona żona rolnika nie zdecydowała się na białą kreację.

14.03.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Ślub Marty Paszkin i Pawła Bodziannego. Świadkiem rolnika był brat! Gdzie była Marta Manowska?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Sympatyczni uczestnicy szybko wpadli sobie w oko i 12 marca 2022 r. przysięgli sobie wierność, miłość i uczciwość małżeńską. Czujni internauci zauważyli jednak, że na ślubie zabrakło Marty Manowskiej, która poniekąd jest ich swatką. Dlaczego zabrakło prezenterki?

14.03.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Marta i Paweł - historia miłości. Byli o krok od rozstania, ale teraz będą mieli dziecko i wzięli ślub! Tak to się zaczęło

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Ich uczucie rodziło się na oczach milionów widzów. Początki nie były łatwe, para o mały włos się nie rozstała! Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony 7" przetrwali jednak kryzys, niedawno się zaręczyli, a teraz oczekują narodzin pierwszego dziecka. W galerii przypominamy ich miłosną historię.

12.03.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Nikt nie pozostaje obojętny. Bohaterowie programu otwierają swoje domy i serca na osoby uciekające przed wojną

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" również są wstrząśnięci i poruszeni obecną sytuacją za naszą wschodnią granicą. Nie pozostali obojętni na los uciekających przed wojną ludzi i włączyli się do pomocy. Mobilizuje się m.in. Seweryn Nowak i Joanna Wielgosz. Kto jeszcze wyciągnął pomocną dłoń do osób z Ukrainy? Zobacz naszą galerię!

07.03.2022Rolnik szuka żony

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×