paweł deląg

"M jak miłość". Paweł Deląg wraz z synami pojawił się w "Dzień Dobry TVN". Świeżo upieczony dziadek opowiedział o nowym projekcie

Paweł Deląg to zdecydowanie jeden z najprzystojniejszych, polskich aktorów. Przez lata uważany za amanta, aktor robił karierę nie tylko w kraju. Wystąpił zarówna w produkcjach z zachodu jak i wschodu. To właśnie tam przebywał, gdy Rosja zaatakowała Ukrainę. Chwycił wtedy za kamerę, by pokazać losy Nikity - 13 letniego chłopca i jego rodziny. Tak powstał dokument "Wszystko będzie dobrze", który promował wraz z synami w DDTVN.

26.10.2022M jak miłość

"Pani Basia". Paweł Deląg o współpracy z synem. Aktor udzielił osobistego wywiadu i poruszył temat swojej mamy

Paweł Deląg to ceniony aktor, który ma na koncie wiele fantastycznych ról. Jednak spełnia się nie tylko przed kamerą. Niedawno na ekrany kin studyjnych wszedł film krótkometrażowy, który reżyserował i produkował Paweł Deląg. W projekcie pomagał mu syn! Aktor udzielił szczerego wywiadu, w którym ocenił współpracę ze swoim synem i poruszył temat swojej mamy.

23.06.2022Pani Basia

"Pani Basia". Elżbieta Jarosik zagrała główną rolę w filmie Pawła Deląga. Wraz z córką Anną Jarosik skradły całą uwagę na premierze!

W warszawskim kinie Kinogram w Fabryce Norblina odbyła się premiera krótkometrażowego filmu w reżyserii Pawła Deląga "Pani Basia". W tytułową rolę wcieliła się Elżbieta Jarosik, znana m.in. z filmu "Lokatorka". W filmie zagrali także m.in. Anna Jarosik, Marcin Sianko, Bartosz Węglarczyk i Tadeusz Huk. Jednak to Elżbieta Jarosik i Anna Jarosik skradły całe show!

11.05.2022Pani Basia

"M jak miłość". Paweł Deląg w końcu pokazał swojego młodszego syna! Jest podobny do swojego ojca?

Nie każdy mógł zdawać sobie z tego sprawę, że Paweł Deląg ma dwóch synów. Pierwszy z nich, Paweł Junior jest dobrze znany światu mediów, bo dość często pokazuje się u boku ojca. Drugi z nich, Mikołaj, raczej od nich stroni. Aktor postanowił w końcu pochwalić się w mediach społecznościowych swoim młodszym synem. Widać rodzinne podobieństwo?

04.04.2022M jak miłość

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×