paweł ze ślubu

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paweł może liczyć na wsparcie ważnej dla niego kobiety. Jaką decyzję podejmie ostatecznie?

6. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobiega końca. Zostały dwa odcinki do finału, w którym dowiemy się, które związki przetrwają, a które pary - zdecydują się na rozwód. Tymczasem jeden z uczestników, uwielbiany przez widzów, Paweł, opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych ważne zdjęcie.

01.12.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

Przeczytaj także:

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Kasia Zięciak po raz pierwszy mówi o nowym partnerze, a Paweł Olejnik chwali się zdjęciem z jej kuzynką

Kasia Zięciak i Paweł Olejnik nie stworzyli trwałego związku w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Mimo wszystko Paweł nie poddał się i odnalazł upragnioną partnerkę. Od dłuższego czasu uczestnik jest w związku z kuzynką Kasi. Jak się okazało, jego programowa żona również jest teraz zakochana.

25.02.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Kasia Zięciak złożyła pozew o alimenty?! Siostra Pawła komentuje

6. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już się powoli kończy, ale nadal iskrzy na linii Kasia – Paweł. Wygląda na to, że para nie rozstała się w zgodzie, ich konflikt przeniósł się do mediów społecznościowych. Czy Kasia pozwała Pawła o alimenty? - to pytanie, które zadają sobie teraz wszyscy fani programu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jaka jest prawda?

13.12.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Zaręczyny i niezdecydowanie! Pary podjęły decyzje - wiemy, kto pozostał w małżeństwie. Oto, co wydarzy się w ostatnim odcinku "ŚOPW"

Na Player dostępny jest już ostatni odcinek 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Część widzów już wie, kto zdecydował się na rozwód a kto pozostał w związku małżeńskim. Wszystkiego dowiecie się z naszego tekstu. Sprawdźcie, jakie decyzje zapadły w ostatnim odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 6".

09.12.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" wszyscy uczestnicy są już znani! Pasjonat brydża, windykatorka i aspirujący raper w nowej edycji "ŚOPW"!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" uczestnicy. Szósta edycja "ŚOPW" wystartowała. W galerii przedstawiamy wszystkich śmiałków, którzy wezmą ślub w ciemno. Kim są nowi bohaterowie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Wśród nich: trenerka personalna, pasjonat brydża, windykatorka i aspirujący raper.

08.09.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×