"Pianista". Morgane Polański szczerze o walce z nałogiem. Córka Romana Polańskiego zwróciła się z ważnym apelem

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Morgane Polańskifot. Mieszko Piętka / AKPA
Morgane Polańskifot. Mieszko Piętka / AKPA
Morgane Polański to 29-letnia dziś córka Romana Polańskiego. Debiutowała w filmie swojego ojca "Pianista". Dziewczyna jest aktywna przede wszystkim za granicą i w mediach społecznościowych. Tam zaskoczyła swoich obserwatorów wyznaniem o walce z alkoholizmem.

Córka Romana Polańskiego szczerze o walce z alkoholizmem

Morgane Polański to urodzona 20 stycznia 1993 r. córka Romana Polańskiego z jego związku z Emmanuelle Seigner. Jest dwujęzyczna - dorastała, płynnie przeskakując na francuski i polski w rodzinnym domu. Debiutowała przed kamerą w filmie swojego ojca "Pianista". Widzowie mogli oglądać ją również w filmie "Dziewiąte wrota", "Autor widmo" czy serialu "Wikingowie".

Zaskoczyła wszystkich

Morgane Polański jest aktywna głównie za granicą - mieszka w Londynie, w Wielkiej Brytanii, skupiając się na nauce, pracy i poszerzaniu swoich zasięgów w mediach społecznościowych. To właśnie na Instagramie zamieściła post, zaskakując wszystkich obserwujących.

16 marca 2022 r. mijają dwa lata mojej trzeźwości. Kiedy to piszę, odbiera mi mowę, to dla mnie bardzo emocjonalne. Dotychczas nie opisywałam tutaj tej podróży, ale wydaje mi się, że warto to zrobić dzisiaj. Aby podzielić się nadzieją, gdy ktoś może czuć się beznadziejny i bezradny. Aby przypomnieć, że na końcu tunelu zawsze jest światełko, nawet jeśli nie możesz dostrzec tam choćby przebłysku, że możliwe jest życie w wolności, dzień po dniu - cytuje przetłumaczone z języka angielskiego słowa córki Polańskiego serwis Pudelek.pl.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CbLOXpRAGnP/[/instagram]

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 7 lat
Wideo

Uwaga na Instagram - nowe oszustwo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn