"Pierwsza miłość". Edyta Herbuś drży o zdrowie ukochanej osoby! Zapłakana aktorka dziękuje fanom za wsparcie

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Edyta Herbuś przeżywała ostatnio bardzo trudne chwile. Piękna aktorka i tancerka zamartwiała się o zdrowie ukochanej babci, którą zabrała karetka pogotowia ratunkowego. Zapłakana Edyta Herbuś opublikowała w sieci poruszający wpis.

Edyta Herbuś drży o zdrowie ukochanej osoby

Edyta Herbuś opublikowała na InstaStories kilka nagrań, które zaniepokoiły jej obserwatorów. Aktorka drżała o zdrowie swojej ukochanej babci, która nagle trafiła do szpitala. -Babunia w szpitalu... Nie wiem, co to dalej będzie... Trzymajcie kciuki za zdrówko babuni proszę... - mówiła zapłakana. Później okazało się, że lekarze u babci Edyty Herbuś wykryli wodę w płucach. --Kochani moi, to jest po prostu nie do wiary! I dzwonię do tej Tolki, już nie wiem, jak człowiek ma sobie z tym radzić, jak jest taki bezradny i do jednego szpitala zabrało ją pogotowie, okazało się, że ma w płucach jakąś wodę i muszą ją zabrać do kolejnego, jeździ w tej karetce od szpitala do szpitala i się wariatka tak chichra jak do niej dzwonię i się martwię, a ona się śmieje - dodała aktorka.

Nie od dziś wiadomo, że Edyta Herbuś jest bardzo związana ze swoją babcią, która jest dla niej wielką inspiracją. Wszystko wskazuje na to, że babcia aktorki czuje się już lepiej.

To prawda, że po burzy zawsze wychodzi słońce ... A kiedy ta burza trwa, trzeba pozwolić sobie czuć wszystko, co ze sobą niesie ... Tak jest najzdrowiej. U mnie wczoraj wylało się sporo smutku. Przykryty był strachem o bezpieczeństwo najbliższych. To był dzień, w którym doszła do głosu moja mała, cholernie dzielna dziewczynka. Czasem nawet za bardzo. A dzieci potrzebują nie musieć być dzielne... Nie wiem dlaczego jest to dla mnie aż takie wyzwanie .. ale przezwyciężam to. Puszczam. Tak , jak wczoraj ... Moja babcia uczy mnie wszystkiego . Bezwarunkowej miłości, radości życia, życzliwości , oddania... A teraz mam wrażenie, że przygotowuje mnie do najtrudniejszej próby zaufania. Uciekam przed tą konfrontacją od dawna ... Wiem, że muszę się z tym zmierzyć, choć na samą myśl wciąż ogarnia mnie panika ???? ???????????????????????????????????????????????? BABUNIU wierzę . Wierzę w Ciebie, wierzę w siebie i wierzę w miłość, która trwa wiecznie ???????????? - wyznała Edyta Herbuś.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CTROD2vsjqz/[/instagram]

Na zakończenie Edyta Herbuś podziękowała swoim fanom za ogrom wsparcia, jakie od nich otrzymała.

Bardzo wam dziękuję za wsparcie i miłość, która płynie do mnie i do babuni. Czuję wasze piękne serca. Dziękuję

Babci Edyty Herbuś życzymy dużo zdrowia!

Źródło: przeAmbitni/x-news

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn