"Pierwsza miłość". Edyta Herbuś kończy 40 lat! Przypominamy jej serialowe role

Edyta Hebruś, piękna i utalentowana tancerka i aktorka, kończy 40 lat! Gwiazda ma na swoim koncie sporo ról w popularnych serialach! Gdzie mogliśmy ją oglądać? Sprawdź w naszej galerii!

Multimedia

Edyta Herbuś to kobieta wielu talentów. Przez wiele lat była profesjonalną tancerką, wielokrotną finalistką Mistrzostw Polski, Europy i świata w tańcu nowoczesnym, a obecnie realizuje się także jako aktorka.

Paweł Domagała, Robert Janowski, Weronika Książkiewicz i inne polskie gwiazdy, które dostały rolę w "Na Wspólnej"!Zobacz więcej

Jednym z największych sukcesów Edyty Herbuś było z pewnością zwycięstwo w Konkursie Tańca Eurowizji, w którym wystąpiła w parze z gwiazdorem "M jak miłość", Rafałem Mroczkiem. W aktorstwie pierwsze kroki gwiazda stawiała już w 2003 roku, gdy zagrała epizodyczną rolę w serialu "Plebania".

Później przyszedł czas na poważniejsze wyzwania. Herbuś grała m.in. w serialch "Na Wspólnej", "Samo życie", "Tylko miłość", a obecnie możemy ją oglądać w "Pierwszej miłości", gdzie wciela się w Sylwię Konecką. Warto także wspomnieć, że celebrytka wystąpiła także w programie "Jak oni śpiewają", była jurorką w "World of Dance", a także prowadziła programy w MTV i Polsacie.

W naszej galerii przypominamy najważniejsze serialowe role pięknej gwiazdy! Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×