„Pierwsza miłość”. Kacper na zawsze zniknie z kliniki We-Med? Nad młodym Nowaczykiem zawisły czarne chmury!

W kolejnych odcinkach „Pierwszej miłości” czarne chmury zawisną nad postacią Kacpra Nowaczyka. Młody doktor straci dosłownie wszystko i jego dalsza przyszłość w klinice stanie pod dużym znakiem zapytania. Na odejście będzie go nawiać sama Marysia!

Multimedia

Kacper na zawsze zniknie z kliniki We-Med?

W 3516 odcinku „Pierwszej miłości”, który zostanie wyemitowany we wtorek 13.12.2022, wybuchnie nie lada skandal. Wszystko za sprawą plotek, jakie od pewnego czasu krążą po klinice We-Med. Chodzi tutaj o doniesienia związane z romansem Weroniki i Samuelem, których ofiarą miał stać się Kacper. Grażyna coraz gorzej będzie znosić fakt, że jej klinika na skutek plotkarskiej atmosfery zostanie wystawiona na pośmiewisko. Ogłosi, że wyciągnie surowe konsekwencje wobec wszystkich winnych takiemu stanowi rzeczy.

"Pierwsza miłość" ma już 18 lat! Tak obsada świętowała jubileusz serialuZobacz więcej

Tymczasem Kacper tuż po tym, jak się dowie o romansie swojej żony, padnie ofiarą pobicia i nie zważając na swój fatalny stan, postanowi przyjść do pracy. Widok pobitego lekarza snującego się po klinice tylko podsyci wszechobecne plotki krążące na temat romansu Weroniki. W związku z tym nawet Marysia doradzi Nowaczykowi, aby ten na jakiś czas zniknął z kliniki. Załamany Kacper wpadnie w spore kłopoty... Nawet Marysia nie będzie wiedziała, jak mu pomóc.

Zobacz galerię

Oto najprzystojniejsi aktorzy w historii serialu! Przez 18 lat było na kim zawiesić oko! Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×