"Pierwsza miłość". Kolejna zdrada Artura! Kulczycki wda się w płomienny romans z Sandrą, który źle się dla niego skończy [CO SIĘ WYDARZY?]

W najnowszym sezonie "Pierwszej miłości" jednym z głównych wątków jest ten dotyczący rozwijającej się relacji Doroty i Artura, którzy razem wychowują swoją córeczkę Tosię. Wygląda jednak na to, że Kulczycki po raz kolejny wda się w romans! Tym razem jego kochanką będzie Sandra. Szybko się okaże, że Artur znajdzie się w patowej sytuacji.

Multimedia

Relacja Artura i Doroty

W ostatnich odcinkach "Pierwszej miłości" można było oglądać rozwijającą się relację Artura i Doroty. Choć nie byli oni oficjalnie parą, to dla dobra swojej córeczki Tosi postanowili razem zamieszkać, aby wspólnie zająć się jej wychowaniem. Wiele wskazywało na to, że między Dorotą i Arturem znów zaczęło się układać i być może się zejdą. Zwłaszcza Dorota zaczęła czuć miętę do Kulczyckiego, który imponował jej tym, jak dbał o nią i o ich pociechę.

Najpiękniejsze aktorki w historii serialu. Przez 18 lat widzowie mieli na kim zawiesić oko!Zobacz więcej

Artur wda się w romans z Sandrą!

Okazuje się jednak, że mroczna natura Artura znowu da mu o sobie znać. Kulczycki bowiem wda się w kolejny romans. Tym razem jego kochanką będzie jego największa biznesowa rywalka Sandra! Kobieta wykorzystała fakt, że odnalazła zaginioną córeczkę Artura i Doroty, aby się zbliżyć do Artura. Zaskakujące jest jednak to, że Kulczycki, który szczerze nienawidził Sandry, tak szybko wda się w nią romans.

Jak nie trudno się domyślić, łóżkowa znajomość z Sandrą nie skończy się dla Artura dobrze. Kobieta będzie go szantażować, gdy ten zacznie ją ignorować. Zagrozi, że powie o wszystkim Dorocie, jeśli Artur nie da jej tego czego chce, a nie chodzi jej tylko o romans z Kulczyckim. Czyżby chciała wymusić powrót do pracy w firmie Karola Wekslera? Tego dowiemy się niebawem.

Zobacz galerię

Nie tylko Artur był seryjnym casanovą. Oto najwięksi podrywacze z serialu!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Stasia (gość)

    Córeczka Doroty i Artura to chyba Stasia ,a nie Tosia.

    19.10.2022 18:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×