"Pierwsza miłość". Michał Mikołajczak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? "Negocjacje na ostatniej prostej"

Wiele wskazuje na to, że Michał Mikołajczak wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Jak donosi serwis "Pomponik", negocjacje w tej sprawie z aktorem są już na ostatniej prostej. Warto również zaznaczyć, że prywatnie jest on związany z Edytą Zając - zwyciężczynią 11 edycji programu.

Multimedia

Michał Mikołajczak - kariera aktorska

W ciągu ostatnich lat Michał Mikołajczak dał się poznać widzom za sprawom swoich ról w serialach telewizyjnych takich jak Pierwsza Miłość i Na Wspólnej.

Jedną z jego pierwszych głośniejszych ról telewizyjnych była ta w serialu Prawo Agaty, gdzie wcielił się w postać Bartka Jankowskiego. Od tamtego czasu Michał Mikołajczak gościł w takich produkcjach jak: Ojciec Mateusz, Komisarz Alex, W rytmie serca, Pierwsza Miłość i Na Wspólnej.

Michał Mikołajczak jest najprzystojniejszym aktorem w Polsce? Kobiety za nim szaleją!Zobacz więcej

Michał Mikołajczak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

Jak donosi serwis "Pomponik" istnieje spora szansa na to, że będziemy mogli zobaczyć Michała Mikołajczaka w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Jak zapewnia informator portalu, kontrakt aktora jeszcze nie został podpisany, ale negocjacje są już praktycznie zakończone i niemal na pewno zobaczymy go w nowej edycji tanecznego show.

Michał jest bardzo popularny, robi dobre wrażenie zarówno na młodszym, jak i starszym pokoleniu. Pikanterii dodaje fakt, że prywatnie jest związany z piękną Edytą Zając, która swoją edycję wygrała. Produkcja bardzo cieszy się na współpracę z nim. Negocjacje są na ostatniej prostej - możemy przeczytać na "Pomponiku", który powołuje się na swoje źródło.

Nie sposób przy tych doniesieniach pominąć faktu, że aktor prywatnie jest w związku z Edytą Zając, która wygrała 11. edycję "Tańca z gwiazdami". Modelka występowała wówczas w jednej parze z Michałem Bartkiewiczem.

Zobacz galerię

Sylwia Lipka wyznała, co powiedział jej Jan Kliment. Szokujące słowa tancerza!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • byłoby fajnie gdyby Michał wystąpił w TzG (gość)

    Fajny, wyrazisty aktor o sporej rozpoznawalności. Jeśli taki będzie dobór gwiazd na nową edycję to jest nadzieja na powrót tego programu na właściwe tory. Oby tylko za dużo czasu nie poświęcano osobom na widowni, a skupiono się na tańcu i treningach uczestników. Jest niemal oczywiste, że skoro Michał i Edyta Zając są parą to ona będzie bywała na widowni. Byle tylko nie robić z niej głównej gwiazdy programu. Ma to być dobry program rozrywkowy, ale też talent show ze sznytem gdzie takie głupotki są zbędne i tylko psują widowisko sportowo-artystyczne. Michała widziałabym w programie w parze z Pauliną Biernat. Przy partnerze z potencjałem mogłaby wreszcie pokazać jak dobrą tancerką jest i zajść w programie wysoko. No i dostałaby chyba po raz pierwszy partnera nie z grupy tych tzw. trudnych wyzwań. Fajny byłby z nich duet.

    19.05.2022 12:16
  • Lena (gość)

    Jeśli Kliment tak powiedział To bardzo nieładnie bo nie rozumie osoby jak się zmaga z pewną chorobą Myślę że nie powinien brać udziału w żadnym Show bo jest tak długo w Polsce ja go nie rozumiem co on mówi nie potrafił po polsku się wypowiedzieć Także niech on wraca do swojego kraju i tam bełkocze a nie obraża dziewczyny no to przykre dla tej osoby a jeszcze jego głupkowaty uśmiech wielu biega

    09.05.2022 10:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×