"Pierwsza miłość" odcinek 2973-74. Kinga i Artur pokłócą się o Teresę! Kulczycka nie chce uwierzyć w szaleństwo matki? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2973. odcinku serialu "Pierwsza miłość" policja odnajdzie Teresę i chłopców! Artur będzie na nią wściekły, a Kinga zacznie bronić matki... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2973. w czwartek, 12.12.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) przyjęła Teresę (Ewa Skibińska) pod swój dach. Szybko okaże się, jednak że jej matka może bardzo niebezpieczna! Kobieta porwie dzieci Kulczyckich i przestanie dawać jakiekolwiek znaki życia.

Trudne chwile w związku Kaśki i Gosi. Śmiertelna diagnoza zburzy ich szczęście?Zobacz więcej

Kinga i Artur (Łukasz Płoszajski) będą przerażeni i powiadomią o wszystkim policję, która potraktuje tę sprawę bardzo poważnie. W 2973. odcinku serialu "Pierwsza miłość" funkcjonariusze zlokalizują Teresę i dzieci. Tomek (Oskar Wojciechowski) i Maciek (Joachim Olko) na szczęście będą cali i zdrowi.

Między małżonkami szybko dojdzie jednak do kłótni. Artur będzie chciał wyciągnąć konsekwencję i postawić Teresę przed sądem lub wsadzić ją do szpitala psychiatrycznego. Kinga nie uwierzy jednak w to, że jej matka ma problemy psychiczne i zacznie jej bronić. Poprosi także Laurę (Katia Paliwoda) o pomoc prawną.

Sebastian Stankiewicz dołączył do obsady serialu! Fikoł namiesza w Wadlewie?Zobacz więcej

Kulczycka postanowi zaufać matce i nie wykluczy, że był mąż naprawdę ją ściga. W 2974. odcinku serialu "Pierwsza miłość" zacznie szukać go na własną rękę, aby móc potwierdzić wersję Teresy. Artur natomiast postanowi zamontować w mieszkaniu kamerę, aby ostatecznie udowodnić, że Wiktor się do nich nie zakrada, a jego teściowa ma paranoję.

Kto będzie miał rację? Odpowiedź poznamy w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość"! Oglądajcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×