"Pierwsza miłość". W domu Grażyny Wolszczak wybuchł pożar! "Nie zostało kompletnie nic"

Na łamach mediów społecznościowych Grażyna Wolszczak poinformowała, że w budynku, w którym mieszka, wybuchł pożar. Jak się okazało, straty wyrządzone przez płomienie są ogromne. Na szczęście samej aktorce nic się nie stało.

Multimedia

Od lat Grażyna Wolszczak jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Ma na swoim koncie ponad sto ról filmowych, teatralnych i telewizyjnych. Telewidzowie z pewnością znają ją z ról w serialach takich jak "Pierwsza miłość", czy "Na wspólnej". Grażynę Wolszczak można było oglądać również w 10. edycji programu "Taniec z gwiazdami".

Prywatnie aktorka od blisko 20 lat jest w związku z aktorem Cezarym Harasimowiczem. Wcześniej tworzyła małżeństwo z Markiem Sikorą, który zmarł w 1996 roku. Para w 1989 roku wydała na świat syna Filipa.

Tak mieszka Grażyna Wolszczak! Stylowa kuchnia i imponująca garderoba w mieszkaniu gwiazdy serialiZobacz więcej

W domu Grażyny Wolszczak wybuchł pożar!

Grażyna Wolszczak za pośrednictwem swojego konta na Instagramie poinformowała o dramatycznym zdarzeniu. Okazuje się, że 27 czerwca w budynku, w którym mieszka, wybuchł pożar. Płomienie nie dotarły jednak jej mieszkania, tylko zajęły przestrzeń znajdującą się dwa piętra niżej. Na zdjęciu udostępnionym przez Grażynę Wolszczak widać ciemne kłęby dymu, wydobywające się z wieżowca, który zamieszkuje. Informując o tym dramatycznym zdarzeniu, aktorka zwróciła internautom uwagę na kwestię ubezpieczenia mieszkania na takie właśnie przypadki. Jak bowiem poinformowała w komentarzu do udostępnionego zdjęcia, nie każdy z jej sąsiadów miał ubezpieczone mieszkanie.

Ubezpieczacie się? To nie jest post sponsorowany, to samo życie niestety! Pożar wybuchł przedwczoraj w moim domu, dwa piętra niżej… A sąsiadka - matka z małym dzieckiem - może liczyć tylko na ubezpieczyciela, że rzetelnie oszacuje straty i sprawnie dokona wypłaty. A nie zostało kompletnie nic, nawet elektrykę trzeba będzie pruć. Dbajcie o siebie! Z sąsiedzkich pogaduszek na dole(podczas akcji gaszenia, a potem oddymiania) wynikało, że nie wszyscy ubezpieczyli swoje mieszkania.

Zobacz galerię

ART [100066]

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Wujek (gość)

  Kogo kto obchodzi i jeszcze się tym chwalić pff😡

  30.06.2022 07:42
 • Marian (gość)

  Kupi sobie nowe !!! Stać ją na to . Jest celebrytką

  30.06.2022 07:37
 • Rychu (gość)

  Współczuję

  30.06.2022 05:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×