„Pierwsza miłość”. Wojciech Błach niczym David Beckham. Przez lata aktor zmienił się nie do poznania. Jego archiwalne zdjęcia to hit!

Wojciech Błach jest niekwestionowaną gwiazdą „Pierwszej miłości” i jednym z najpopularniejszych serialowych aktorów ostatnich lat. Dziś jego znakami rozpoznawczymi są nienaganny styl oraz klasa, jaką reprezentuje ze sobą artysta. Czy tak samo było kiedyś? Pokazujemy, jak wyglądał słynny aktor na początku swojej kariery. Te zdjęcia musicie koniecznie zobaczyć!

Multimedia

Wojciech Błach - kariera aktorska

Wojciech Błach urodził się 22 maja 1972 w Katowicach. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczął w 1995 roku występując na deskach krakowskich teatrów. Jego pierwszy telewizyjny debiut miał miejsce w 2000 roku w serialu "Plebania", gdzie wcielił się w rolę Jerzego Tosieka, męża Irki. Wojciech Błach występował później w takich serialach jak "Na wspólnej", czy „M jak miłość”. Od kilku lat utalentowany aktor znany wśród telewidzów za sprawą roli Michała Domańskiego z „Pierwszej miłośći”.

Prywatnie Wojciech Błach od 2016 roku jest mężem Agnieszki Błach (panieńskie Giza). Rok później para wydała na świat syna Jeremiego, a w 2022 roku kolejnego syna Norberta. Wcześniej gwiazda „Pierwszej miłośći” była związana z aktorką Kamillą Baar. Owocem miłości pary jest urodzony w 2011 roku syn Bruno.

Przez 13 lat dorastał na oczach widzów. Tak wyglądał serialowy Tomek na początku swojej przygody z serialem!Zobacz więcej

Tak kiedyś wyglądał Wojciech Błach. Niewiarygodna metamorfoza gwiazdy seriali!

Obecnie Wojciech Błach jest kojarzony nie tylko za sprawą swoich aktorskich kreacji, ale również nienagannego stylu, jaki ze sobą reprezentuje. Aktor stawia na klasyczne, stonowane kreacje oraz nienaganne uczesanie. Kiedyś jednak było zupełnie inaczej. Na początku swojej kariery aktor mocno eksperymentował ze swoim wyglądem, czego dowody znajdziecie w naszej galerii. Zaniemówicie, jak zobaczycie jaką fryzurę miał w młodości.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak na przestrzeni lat zmieniał się Wojciech Błach!

Zobacz galerię

Oto najprzystojniejsi aktorzy w historii serialu! Przez 18 lat było na kim zawiesić oko! Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×