pierwsza miłość

Z nenufarami w rękach rozkochał w sobie Polki. Tak Karol Strasburger wyglądał na początku kariery. Nadal ma w sobie to „coś”?

Karol Strasburger już od ponad 50 lat jest obecny na naszych ekranach jako aktor czy prezenter słynnej „Familiady”. Pamiętacie, jak wyglądały jego początki? Po roli w „Nocach i dniach" stał się bożyszczem kobiet i został okrzyknięty amantem polskiego kina. W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia. Zobaczcie, jak się zmieniał Karol Strasburger.

27.11.2022Familiada

„Pierwsza miłość” odcinki 3515 - 3519. Kacper zostanie dotkliwie pobity! Dowiedział się o romansie Weroniki? Z kolei Mateusz szykuje dla Marty przykrą niespodziankę [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

„Pierwsza miłość” - w najnowszych odcinkach dojdzie do wielu ekscytujących wydarzeń. Kacper zostanie dotkliwie pobity. Dowiedział się o romansie Weroniki? W klinice aż huczy od plotek na temat romansu Weroniki i Samuela. Z kolei proces Mateusza niebawem dobiegnie końca. Psychopata przygotował jednak dla Marty pewną niemiłą niespodziankę. Jak ona to zniesie? Sprawdźcie, co się wydarzy w kolejnych odcinkach „Pierwszej miłości”.

25.11.2022Pierwsza miłość

„Pierwsza miłość” odcinki 3505 - 3514. Koszmar Marty i Emilki powróci. Mateusz zostanie uniewinniony!? Prawniczka psychopaty obierze nieoczekiwaną linię obrony [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

„Pierwsza miłość” - w najnowszych odcinkach dojdzie do wielu ekscytujących wydarzeń. Marta i Emilka będą musiały powrócić do koszmaru, jaki swego czasu zafundował im Mateusz. Sytuacja podczas jego procesu wymknie się spod kontroli, a to wszystko przez prawniczkę psychopaty. Z kolei nad związkiem Marysi i Wenerskiego zawisną czarne chmury. Sprawdźcie, co się jeszcze wydarzy w kolejnych odcinkach „Pierwszej miłości”.

16.11.2022Pierwsza miłość

„Krime story. Love story”. Wiktoria Gąsiewska kiedyś i dziś. Dziś jest jedną z najseksowniejszych polskich aktorek! Zobacz, jak się zmieniała

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia, która przykuwa uwagę fotoreporterów. Dziewczyna debiutowała jako dziecko i szybko poznano się na jej talencie. Od tego czasu jest nieustannie zajęta, a widzowie obserwowali, jak powoli staje się kobietą. Dziś jest jedną z najseksowniejszych polskich aktorek! Sprawdźcie, jak zmieniała się Wiktoria Gąsiewska!

13.11.2022Krime story. Love story

„Pierwsza miłość”. Oto najprzystojniejsi aktorzy w historii serialu! Przez 18 lat było na kim zawiesić oko! Który z nich jest najatrakcyjniejszy?

„Pierwsza miłość” już od 18 lat regularnie gości na antenie Polsatu. Przez ten cały czas przez wrocławską produkcję przewinęła się masa przystojnych aktorów, którymi krócej bądź dłużej mogła zachwycać się żeńska część widowni. Który z nich jest waszym zdaniem jest najatrakcyjniejszy?

08.11.2022Pierwsza miłość

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×