piotr polak

"Człowiek z magicznym pudełkiem" [RECENZJA]. Lepsze jutro już było? Oceniamy postapokaliptyczny film Bodo Koksa!

Bodo Kox to unikat w polskim kinie i jedna z najbardziej barwnych osobowości, co potwierdzają kolejne wywiady. Jego wyobraźnia wydaje się być nieograniczona, nie wspominając już o nietuzinkowym spojrzeniu na rzeczywistość. Reżyser długo kazał nam czekać na swój drugi profesjonalny pełnometrażowy film, ale opłacało się. "Człowiek z magicznym pudełkiem" śmieszy, przeraża oraz fascynuje. Sprawdźcie naszą recenzję.

02.06.2022Recenzja

"Najpiękniejsze fajerwerki ever" [RECENZJA]. Nic nie musimy. Nawet umieramy na własnym zasadach

Aleksandra Terpińska swoimi poprzednimi krótki metrażami pokazała, że nie tylko jest sprawną reżyserką, ale przede wszystkim ma własnym pomysł na kino. Do tego zarówno „Święto zmarłych”, „Leszczu”, jak i chyba najdojrzalsza „Ameryka” były produkcjami zupełnie odmiennymi, co tylko udowadniało, że urodzona w 1983 roku pani reżyser nie zamierza się ograniczać i zamykać wyłącznie w jednej stylistyce. Jej pokazywany w Cannes, a następnie na festiwalu Młodzi i Film, obraz „Najpiękniejsze fajerwerki ever” jest tego jeszcze dobitniejszym przykładem.

10.05.2018Recenzje

"Warsaw Shore". Jak zmienili się uczestnicy "Ekipy z Warszawy"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy" to od kilku lat nie tylko jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów w polskiej telewizji, ale przede wszystkim flagowy show telewizji MTV Polska. "Warsaw Shore" wykreowało kilka swoich gwiazd, ale przez program przewinęli się też uczestnicy, którzy dzisiaj stronią od mediów. Zobaczcie, jak zmieniali się na przestrzeni lat uczestnicy "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy"!

21.04.2018Warsaw Shore

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×