piotr sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Ania i Piotr komentują oszczerstwa w sieci. Jak sobie radzą z hejtem? O co mają żal? [TYLKO U NAS]

Ania i Piotr z "Sanatorium miłości" byli kuracjuszami, którzy budzili spore emocje od niemalże początku. Widzowie chętnie przypisywali im najgorsze możliwie cechy charakteru. Hejtu w sieci nie brakowało! Jak seniorzy radzą sobie z licznymi inwektywami, które są kierowane w ich stronę? Czy mają żal do produkcji o sposób, w jaki zostali przedstawieni? W rozmowie z Telemagazyn.pl Ania i Piotr zdradzili, co naprawdę myślą.

26.05.2022Sanatorium miłości

Przeczytaj także:

"Sanatorium miłości". Tak kiedyś wyglądał Roman z Gdańska. Jego bujne loki w młodości musiały robić furorę! Zobacz wyjątkowe zdjęcia seniora [TYLKO U NAS]

Roman z Gdańska był jednym z najbardziej charakterystycznych uczestników 4. edycji programu "Sanatorium miłości". Widzowie polubili go za radosne podejście do życia, błysk w oku i wielki uśmiech. Przebojowy senior zgodził się pokazać czytelnikom Telemagazyn.pl wyjątkowe zdjęcia ze swojej młodości, a także czasów, gdy pracował w słynnym gdańskim klubie "Wiking". Zobacz, jak wyglądał Roman z "Sanatorium miłości 4" w młodości!

18.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Ania z Olsztyna przerywa milczenie. Z Piotra z Piaseczna "wyszedł policjant"?! W tle inna kobieta! [TYLKO U NAS]

W programie "Sanatorium miłości" rodzą się wyjątkowe przyjaźnie oraz... miłość. Anna z Olsztyna i Piotr z Piaseczna zdawali się być zakochani niczym nastolatkowie. W finałowym odcinku nawet się zaręczyli! Niedługo później pojawiły się plotki, że wielka miłość już się skończyła. W wyjątkowym wywiadzie dla Telemagazyn.pl Ania z Olsztyna przerywa milczenie i wyjawia całą prawdę o relacji, która łączyła ją z krewkim kuracjuszem.

19.06.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Kuracjusze spotkali się z Jadwigą Szwebs-Kostkiewicz i Haliną Jaksą. Dlaczego telewizja tego nie pokazała? Monika Zajączkowska wyjaśnia! [TYLKO U NAS]

"Sanatorium miłości 4" już dawno za nami, ale im więcej czasu mija od emisji, tym poznajemy więcej szczegółów i ciekawostek z planu programu TVP! Monika Zajączkowska opowiedziała nam o rzeczach, które nie "weszły" do programu, w tym o spotkaniu z Królowymi Turnusu 3. edycji "Sanatorium miłości"! Dlaczego telewizja tego nie pokazała?

14.06.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Piotr i Anna rozstali się po finale? Tylko nam mówią, jak jest naprawdę! Wyjątkowy wywiad kuracjuszy [TYLKO U NAS]

Skończyło się "Sanatorium miłości 4". W tym sezonie nie brakowało wielkich emocji, zwłaszcza w finale! Mowa rzecz jasna o zaręczynach Piotra i Anny. Niedługo po emisji ostatniego odcinka zaczęły krążyć plotki, jakoby para nie była już ze sobą. Jak jest naprawdę? Zerwali zaręczyny czy robią jedynie krok w tył? W wyjątkowym wywiadzie dla Telemagazyn.pl seniorzy mówią, jak jest naprawdę!

27.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Anna z Olsztyna po finale przeszła metamorfozę! Co ją do tego skłoniło? Zobacz, jak teraz wygląda bohaterka randkowego show TVP!

Za nami finał 4. sezonu "Sanatorium miłości" - było romantycznie, było pięknie... Czas na nowe! Na zmiany zdecydowała się jedna z bohaterek programu Marty Manowskiej, Anna z Olsztyna. Kuracjuszka, jak sama przyznaje, miała dość jasnego koloru włosów, który jej zdaniem mocno ją postarzał. Postanowiła więc na zmiany - i podzieliła się z Telemagazyn.pl efektami metamorfozy!

17.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". FINAŁ. Wiemy, kto został Królową Turnusu i Królem Turnusu! Andrzej Rybiński zaśpiewał z seniorami swój hit! "Tylko tutaj może się wydarzyć tyle niespodzianek naraz!"

Finałowy odcinek 4. sezonu programu Marty Manowskiej "Sanatorium miłości" wycisnął łzy nie tylko z oczu widzów. Płakali wszyscy: kuracjusze, Marta Manowska i ekipa! Nie zabrakło też łez radości. Po raz pierwszy w programie byliśmy świadkiem zaręczyn! Piotr wzruszył kuracjuszy przemową, którą zakończył romantycznym pytaniem skierowanym do Anny z Olsztyna. Zobacz, co się wydarzyło podczas finału "Sanatorium miłości 4"!

15.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Piotr z Piaseczna już w 1. odcinku podpadł widzom. Jak reaguje na hejt? Zobacz wyjątkowe zdjęcia kuracjusza! [TYLKO U NAS]

Piotr z Piaseczna to jeden z uczestników 4. edycji programu Marty Manowskiej "Sanatorium miłości". Kuracjusz już w 1. odcinku podpadł widzom, którzy niejednokrotnie w mocnych słowach krytykowali seniora. Padały mocne zarzuty, jakoby był niestały w uczuciach i "skakał z kwiatka na kwiatek"! W wyjątkowym wywiadzie z Telemagazyn.pl senior pokazał wyjątkowe zdjęcia z domowego archiwum i powiedział, co sądzi o hejcie w sieci. Sprawdź naszą galerię!

09.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Uczucie Anny i Piotra wręcz biło z ekranu. Padły wielkie słowa! Fani programu zaczynają się przekonywać do kuracjusza?

Czwarty sezon programu "Sanatorium miłości" obfituje w niezwykłe emocje, zarówno wśród kuracjuszy, jak i widzów. Jednym z najbardziej elektryzujących duetów jest Anna z Olsztyna i Piotr z Piaseczna, któremu internauci zarzucają nieczyste zamiary i niestałość w uczuciach. To może jednak ulec zmianie po emisji ostatniego odcinka, w którym mężczyzna, dzierżąc wielki bukiet róż, klęknął przez kuracjuszką.

19.04.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Metamorfozy Anny z Olsztyna. Kuracjuszka wyglądała jak hollywoodzka gwiazda! Zobacz wyjątkowe zdjęcia [TYLKO U NAS]

Anna z Olsztyna to kuracjuszka, wokół której panuje niemałe zamieszanie. Wszystko za sprawą domysłów i podejrzeń widzów 4. sezonu programu "Sanatorium miłości". Choć widzom może się zdawać, że całkiem dobrze znają seniorkę, skrywa ona parę tajemnic! Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała kuracjuszka. Takiej Anny z Olsztyna nie widzieliście!

18.04.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Zagraniczne uczestniczki nowej edycji w ogniu krytyki! "To już w tym kraju nie ma emerytów?!"

Bohaterowie najnowszej 4. edycji programu "Sanatorium Miłości" są już wszystkim dobrze znani. Niektórzy z nich wzbudzają jednak ogromne kontrowersje wśród internautów. Chodzi o Mariolę R. ze Szczecina oraz Mariolę B. z New Jersey. Fani programu krytykują ich zagraniczne miejsca zamieszkania. Powstają nawet obawy, czy panie będą w stanie mówić po polsku.

16.03.2022Sanatorium miłości

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×