"Pitbull". Julia Michalewska nowym odkryciem Patryka Vegi! Seksowna 18-latka podbije świat kina?

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
fot. Mieszko Piętka/AKPA
fot. Mieszko Piętka/AKPA
Do kin właśnie wszedł nowy film Patryka Vegi pt. "Pitbull", który jest nową odsłoną kultowego "Pitbulla", filmu i serialu, na którym wychowały się całe rzesze Polaków. Jedną z gwiazd produkcji jest piękna 18-latka, Julia Michalewska, która w dość nietypowy sposób stała się częścią obsady produkcji!

Julia Michalewska nowym odkryciem Patryka Vegi! Seksowna 18-latka podbije świat kina?

Julia Michalewska w najnowszym "Pitbullu" w reżyserii Patryka Vegi wciela się w postać Sandry, nastolatki pogubionej i uzależnionej od narkotyków i alkoholu. Julia nie ma doświadczenia aktorskiego, a w filmie znalazła się dzięki zabawnemu zrządzeniu losu.

W obsadzie znalazłam się zupełnie przypadkowo. Kiedy byłam chora i nudziłam się w domu, postanowiłam, trochę dla żartu, że napiszę wiadomość na Messengerze do Patryka Vegi. Wiadomość brzmiała: "Jaki jest poradnik, żeby zagrać w Twoim filmie". Los chciał, że Patryk odczytał tę wiadomość i poprosił, abym nagrała dla niego self-tape" - zdradza Julia Michalewska.

Patryk powiedział, że jest zachwycony moimi filmikami, co rzadko mu się zdarza. Takim sposobem po kilku dniach pojawiłam się w Warszawie na rozmowie o pracę w filmie Patryka - dodaje.

Edyta Dąbrowska/AKPA

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Instahistorie z VIKI GABOR

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn