player

"Johnny Depp kontra Amber Heard". Piorą brudy na oczach całego świata! Kulisy najgłośniejszego rozwodu w Hollywood już w Playerze i TVN24 GO!

Johnny Depp i Amber Heard to para, o której dziś mówią wszyscy. Pod obstrzałem kamer oraz obiektywów fotoreporterów na oczach milionów widzów toczy się najgłośniejsza batalia rozwodowa ostatnich lat. Pojawiające się oskarżenia są coraz bardziej szokujące, a każda ze stron robi wszystko, żeby udowodnić swoją rację. Gdzie jednak leży prawda? Odpowiedzi na to pytanie stara się udzielić dwuczęściowy dokument pod marką discovery+ Originals „Johnny Depp kontra Amber Heard”. Produkcja jest już dostępna w Playerze i TVN24 GO.

30.05.2022Johnny Depp kontra Amber Heard

"Skazana". Tak naprawdę wygląda Aleksandra Adamska! Słynna "Pati" w rzeczywistości zniewala urodą! Publikujemy zdjęcia gwiazdy serialu

Aleksandra Adamska to jedna z gwiazd głośnego serialu "Skazana". Postać w jaką wciela się aktorka, została ukazana jest jako zatwardziała kryminalistka, która wielu może odpychać swoim wyglądem. Okazuje się, że odtwórczyni roli "Pati" w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej. Zobaczcie, jak naprawdę prezentuje się Aleksandra Adamska. Jej zdjęcia robią wrażenie!

19.05.2022Skazana

"Kontrola". 4. sezon cenionego serialu nadchodzi! Majka i Natalia będą razem w finałowym sezonie?

"Kontrola", hit Playera, powraca z czwartym, finałowym sezonem! W rolach głównych Adrianna Chlebicka, Ewelina Pankowska, Agata Różycka. Gościnnie pojawią się również Cezary Żak, Dorota Stalińska, Robert Gonera, Jędrzej Hycnar, Areta Szpura oraz Katarzyna Zillmann. Seria licząca sześć odcinków zadebiutuje w Playerze już 1 czerwca. W tym samym czasie, wszystkie sezony trafią również do serwisu discovery+.

11.05.2022Kontrola

"Skazana". Fikcja czy fakty? Geneza historii przedstawionej w serialu ma oparcie w rzeczywistości

Serial "Skazana" to jedna z najnowszych produkcji TVN. Fabuła toczy się wokół bezlitosnej sędziny, która zostaje oskarżona o morderstwo i w efekcie trafia do więzienia. Warto dodać: najcięższego więzienia dla kobiet. Fakty czy fikcja? Teoretycznie, czysta fikcja. Inspiracją była jednak historia, którą przedstawia reportaż Ewy Ornackiej, którego lektura wstrząsa i porusza.

02.05.2022Skazana

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×