"Plebania". Szczęśliwy Włodzimierz Matuszak łowi ryby ze sporo młodszą ukochaną! Na imprezie pojawili się też Rafał Brzozowski czy Izabela Trojanowska! Zobaczcie zdjęcia!

Włodzimierz Matuszak, świetnie znany z roli w "Plebanii", pojawił się na imprezie "25. Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza". Towarzyszyła mu sporo młodsza ukochana, również aktorka! Kto jeszcze pojawił się na imprezie? Zdradzamy szczegóły!

Multimedia

Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak na wspólnej imprezie

Kilka lat temu media w mediach pojawiła się informacja, że aktor Włodzimierz Matuszak związał się z młodszą o 34 lata aktorką Karoliną Nolbrzak, którą poznał na planie serialu "Plebania". Dziś nadal są razem i choć nie komentują swojego życia prywatnego, teraz pojawili się razem na imprezie.

Włodzimierz Matuszak związał się z kobietą młodszą od swojej córki. Tak obecnie wygląda związek słynnego proboszcza z „Plebanii”Zobacz więcej

13 czerwca odbyła się kolejna edycja "Zawodów Wędkarskich Aktorów im. Mariana Łącza". To właśnie tam pojawiła się para aktorów z "Plebanii" i wspólnie łowili ryby i konkurowali z innymi gwiazdami. Oprócz nich na imprezie można było zobaczyć Izabelę Trojanowską, Laurę Łącz, Tomasza Stockingera, Karola Strasburgera, Rafała Brzozowskiego czy Andrzeja Suprona.

Zdjęcia z imprezy możecie zobaczyć w naszej galerii!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×