plebania

"Pierwsza miłość". Tak kiedyś wyglądał Wojciech Błach. Niewiarygodna metamorfoza gwiazdy seriali. Zaniemówicie, jak zobaczycie jego fryzurę na Beckhama!

Wojciech Błach jest niekwestionowaną gwiazdą "Pierwszej Miłości" i jednym z najpopularniejszych serialowych aktorów ostatnich lat. Dziś jego znakami rozpoznawczymi są nienaganny styl oraz klasa, jaką reprezentuje ze sobą artysta. Czy tak samo było kiedyś? Pokazujemy, jak wyglądał słynny aktor na początku swojej kariery. Te zdjęcia musicie koniecznie zobaczyć!

12.05.2022Pierwsza miłość

Irena Karel była "polską Brigitte Bardot". Los nie oszczędzał pięknej aktorki! Co u niej słychać?

Irena Karel w latach 60. zachwycała talentem i urodą. Piękna aktorka była przez wielu określana mianem "polskiej Brigitte Bardot". Wydawać by się mogło, że ma wszystko - aż los nie odebrał jej ukochanego. - Kocham życie, a kiedy zdarzy się tragedia, próbuję znaleźć w niej przesłanie i patrzeć w przyszłość optymistycznie - podkreślała seksbomba lat 60. w jednym z wywiadów. Jak dziś wygląda gwiazda kina, Irena Karel?

03.05.2022Rzeczpospolita babska

Ich wdzięki w prasie mogła oglądać cała Polska. Anna Mucha, Katarzyna Zielińska i nie tylko... Tak kiedyś wyglądały gwiazdy seriali, które pozowały w magazynach dla panów [+18]

Gwiazdy szukają najróżniejszych sposobów na to, aby utrzymać na szczycie swoją karierę w show biznesie. Część z nich decyduje się na pokazanie swoich wdzięków na łamach słynnych męskich czasopism, co niewątpliwie pomaga w zdobyciu nowego grona fanów wśród mężczyzn, ale i również wzbudza kontrowersje. Zobacz, które serialowe gwiazdy zdecydowały się na taki krok i jak się zmieniły od czasu publikacji ich pikantnych zdjęć na łamach prasy dla dorosłych.

26.04.2022Ranking

"Plebania". Włodzimierz Matuszak budził wielkie emocje. Grał proboszcza i związał się z młodszą od swojej córki kobietą. Co robi dziś?

Polski aktor Włodzimierz Matuszak największą popularność zyskał za sprawą proboszcza w serialu "Plebania". Kojarzący się widzom z sutanną aktor był w pewnym momencie na ustach wszystkich. Wszystko za sprawą jego życia prywatnego - Włodzimierz Matuszak związał się z kobietą, która była od niego młodsza o ponad 30 lat. Co dziś u niego słychać?

09.04.2022Plebania

"Klan". Sylwia Wysocka doczeka się sprawiedliwości? Jest akt oskarżenia przeciwko byłemu partnerowi aktorki

W kwietniu 2021 r. media obiegła wstrząsająca informacja - aktorka znana z "Klanu", "Plebanii" czy "Na Wspólnej" Sylwia Wysocka została dotkliwie pobita. Kobieta ze złamaniami ręki oraz kręgosłupa trafiła do szpitala. Skutki napaści, o którą aktorka oskarżyła swojego byłego partnera, odczuwa po dziś dzień. Jest jednak szansa, że wkrótce poczuje również spokój - media informują, że prokuratura złożyła do sądu akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie.

23.03.2022Klan

"Pierwsza miłość". Wojciech Błach po raz trzeci został ojcem! Jego o 19 lat młodsza żona właśnie pochwaliła się zdjęciami noworodka!

Wojciech Błach to aktor, którego fanom polskich seriali przedstawiać nie trzeba. Oglądaliśmy go m.in. w "Plebanii", "Pierwszej miłości", "Na Wspólnej", a już wkrótce w telewizji Polsat pojawi się serial "Osaczony" z jego udziałem! Teraz jednak aktor ma prywatne powody do świętowania, bowiem po raz trzeci został ojcem! Jego o 19 lat młodsza żona właśnie pochwaliła się zdjęciami noworodka!

21.02.2022Pierwsza miłość

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×