"Policjantki i policjanci". Bartek Piekarski znika z serialu. Ostatnia scena poruszyła setki widzów! "Łzy same napływają do oczu"

Adriana Słowik
Adriana Słowik
fot. Marcin Goleń/materiały prasowe TV4
fot. Marcin Goleń/materiały prasowe TV4
Serial "Policjantki i policjanci" stracił kolejnego przystojniaka. Po odejściu Wojciecha Sukiennika, czyli serialowego Krzyśka, z produkcją Czwórki pożegnał się Bartek Piekarski, który wcielał się w Wojtka Niedźwieckiego. Zobaczcie, jak aktor pożegnał się z serialem. Już wiadomo, kto go zastąpi.

Serial "Policjantki i policjanci" już od 16. sezonów przedstawia historię załóg policyjnych, które na co dzień patrolują dzielnice Wrocławia. Produkcja Czwórki opowiada nie tylko o pracy, ale także o życiu prywatnym funkcjonariuszy.

Bartek Piekarski był jedną z najjaśniejszych gwiazd serialu. Na ekranie zadebiutował w 490. odcinku serialu "Policjantki i policjanci". Przez osiem sezonów wcielał się w postać Wojtka Niedźwieckiego, który tworzył z serialową Natalią uwielbiany przez widzów patrol 06. Przygoda aktora z popularnym serialem Czwórki zakończyła się na 880. odcinku "Policjantek i policjantów". Serialowy Wojtek został skazany na 11 lat pozbawienia wolności za spowodowanie śmiertelnego wypadku pod wpływem alkoholu.

Wielka szkoda...???? Wojtek się pogubił. Mimo wszystko był dobrym policjantem i tworzył zgrany zespół z Natalią

To, co scenarzyści zrobili z tą postacią jest przykre. To najgorsze zakończenie, na jakie mógł zasłużyć ten bohater. Wojtek był świetnie napisaną postacią - aż do tego sezonu

Brak słów aż sie popłakałam gdy zobaczyłam tą smutną muzyke na koniec i w ogóle żal Wojtka po prostu sie pogubił a on był dobrym policjantem uwielbiałam patrzeć na jego radosną przyjaźń z Natalią

Boże, aż łzy same napływają do oczu - piszą fani serialu.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CcGXbcOI1Tx/[/instagram]

"Policjantki i policjanci". Bartek Piekarski pożegnał się z serialem. Oto, co napisał w mediach społecznościowych:

To już koniec. Koniec patrolu 06. Koniec losów postaci Wojtka Niedźwieckiego. Chciałbym napisać tutaj tak dużo, a jednoczenie tak niewiele przychodzi mi do głowy, poza prostym „Dziękuję”… Dziękuję wszystkim wspaniałym osobom, z którymi miałem przyjemność pracować przy tym serialu. Dziękuję tym, którzy byli na samym początku mojej policyjnej drogi, oraz tym, którzy towarzyszyli mi na jej końcu. Dziękuję za bogactwo doświadczeń na planie. Dziękuję całej ekipie, która tworzy na planie drugą rodzinę. Dziękuję reżyserom, którzy pomogli mi wykreować postać Wojtka. Dziękuję za ponad 3 lata ciężkiej pracy. Ale to już koniec tej przygody, zabieram bagaż doświadczenia, zakładam buty i idę dalej w świat. Dziękuję również wszystkim fanom serialu! Niektórzy oglądali każdy jeden odcinek… jest to imponujące! Niektórzy znają naszych bohaterów lepiej, niż my sami ???? Bez Was nie byłoby nas. Nie byłoby serialu. Jesteście cudowni! Czas ruszać w dalszą podróż. Do zobaczenia przy innych projektach! Dziękuję - napisał aktor na Instagramie.

Już wiadomo, że na serialowej komendzie we Wrocławiu, pojawi się niebawem nowy policjant. Nowy partner ma lekceważący stosunek do pracy oraz wykazuje niesubordynację. Natalia (w tej roli Anna Bosak) nie będzie nim zachwycona.

Żałujecie, że to koniec wątku Wojtka Niedźwieckiego?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn