"Policjantki i policjanci" odcinek 900. Wróżbita Maciej zagrał w popularnym serialu! Co mówi o swoim debiucie?

Już dziś o godz. 19 Czwórka zaprasza na 900. „Policjantek i Policjantów” – przebojowego serialu, który od swojego debiutu jesienią 2014 roku doczekał się już 16 sezonów i zaskarbił sobie ogromną sympatię widzów. W tym epizodzie pojawi się gość specjalny - Wróżbita Maciej!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku, o godz. 19:00 w TV4

W 900. odcinku "Policjantek i policjantów", oprócz doskonale znanych widzom serialu aktorów – m.in. Pawła Monsiela i Pawła Kowalczyka wcielających się w załogę patrolu siódmego oraz Renaty Pałys w roli niestrudzonej tropicielki przestępstw i wykroczeń, Pani Halinki, wystąpi gościnnie Maciej Skrzątek, który zagra samego siebie, czyli Wróżbitę Macieja.

Nadia chce uwieść Szymona?! Znany wróżbita potrzebuje pomocyZobacz więcej

W wywiadzie dla serwisu Pomponik na planie serialu Wróżbita skomentował swój aktorski debiut, swoje obawy i oczekiwania oraz atmosferę na na nagraniach. Dla najsłynniejszego polskiego wróżbity to pierwsza rola w produkcji fabularnej, mimo że wcześniej dostawał propozycje z wielu seriali a nawet filmów. Jednak, jak wyznał, nie chciał grać kogoś innego, a w „Policjantkach i Policjantach” zaproponowano mu, żeby zagrał samego siebie, dlatego zdecydował się wystąpić w serialu. Jak się okazało, nie pożałował tej decyzji.

Uważam że to jest niesamowita przygoda. Bardzo fajnie jest mi na planie. Muszę powiedzieć szczerze, że i reżyser jest przesympatyczny, i cała załoga, i aktorzy. Naprawdę są przemili! – powiedział po nagraniach. Choć przyznał że miał pewne obawy, m.in. że będzie miał kłopot z zapamiętaniem dokładnego tekstu, to okazały się one bezpodstawne, bo łatwo nauczył się swoich kwestii na pamięć i nie mylił się. Zdradził też, jakie sytuacje i emocje zostały trochę podkolorowane przez scenarzystów: Gram samego siebie, natomiast ja z natury jestem bardzo spokojnym człowiekiem i bardzo opanowanym, a tutaj jestem trochę impulsywny, a nawet momentami bardzo nerwowy - wyznał w wywiadzie dla serwisu Pomponik.pl

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • kowiii (gość)

    Aż się dziwię że nie skorzystali z okazji żeby zmienić ramówkę albo żeby wyjaśnić wątki Alicji. Krzysztof. Asi. AK naprawdę nic nie wyjaśnili z Alicja. Asia myślę że zrobią tak jak z Alicja czyli dadzą ja na jeden odcinek i opejdzie pożegnała się z serialu i będą jakieś spominki o niej od czasu do czasu. Te wrórzy jakieś dziwne. Oby nie uśmiercili górala. On i Szymon są jedynymi fajnymi postacami. Ostatnio niszczą wszystkie postaci np Renatę jaskowską na rzecz arka nadi czy Haliny których jest 2 razy tyle co głównych bohaterów np marka mikołaja. Czy związow Alicji Jackiem albo zatok.

    06.05.2022 22:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×