"Policjantki i policjanci" odcinek 900. Wróżbita Maciej zagrał w popularnym serialu! Co mówi o swoim debiucie?

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
fot. Marcin Golen / Polsat
fot. Marcin Golen / Polsat
Już dziś o godz. 19 Czwórka zaprasza na 900. „Policjantek i Policjantów” – przebojowego serialu, który od swojego debiutu jesienią 2014 roku doczekał się już 16 sezonów i zaskarbił sobie ogromną sympatię widzów. W tym epizodzie pojawi się gość specjalny - Wróżbita Maciej!

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku, o godz. 19:00 w TV4

Policjantki i policjanci

W 900. odcinku "Policjantek i policjantów", oprócz doskonale znanych widzom serialu aktorów – m.in. Pawła Monsiela i Pawła Kowalczyka wcielających się w załogę patrolu siódmego oraz Renaty Pałys w roli niestrudzonej tropicielki przestępstw i wykroczeń, Pani Halinki, wystąpi gościnnie Maciej Skrzątek, który zagra samego siebie, czyli Wróżbitę Macieja.

W wywiadzie dla serwisu Pomponik na planie serialu Wróżbita skomentował swój aktorski debiut, swoje obawy i oczekiwania oraz atmosferę na na nagraniach. Dla najsłynniejszego polskiego wróżbity to pierwsza rola w produkcji fabularnej, mimo że wcześniej dostawał propozycje z wielu seriali a nawet filmów. Jednak, jak wyznał, nie chciał grać kogoś innego, a w „Policjantkach i Policjantach” zaproponowano mu, żeby zagrał samego siebie, dlatego zdecydował się wystąpić w serialu. Jak się okazało, nie pożałował tej decyzji.

Uważam że to jest niesamowita przygoda. Bardzo fajnie jest mi na planie. Muszę powiedzieć szczerze, że i reżyser jest przesympatyczny, i cała załoga, i aktorzy. Naprawdę są przemili! – powiedział po nagraniach. Choć przyznał że miał pewne obawy, m.in. że będzie miał kłopot z zapamiętaniem dokładnego tekstu, to okazały się one bezpodstawne, bo łatwo nauczył się swoich kwestii na pamięć i nie mylił się. Zdradził też, jakie sytuacje i emocje zostały trochę podkolorowane przez scenarzystów: Gram samego siebie, natomiast ja z natury jestem bardzo spokojnym człowiekiem i bardzo opanowanym, a tutaj jestem trochę impulsywny, a nawet momentami bardzo nerwowy - wyznał w wywiadzie dla serwisu Pomponik.pl

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn