"Policjantki i policjanci" odcinki 886-889. Policjanci będą mieć pełne ręce roboty po świętach. Publikujemy najnowsze zdjęcia [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

Natalia ma już nowego partnera. Jak będzie układać się ich współpraca? Już teraz sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Policjantki i policjanci". Funkcjonariusze wrocławskiej komendy będą mieć pełne ręce roboty!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku, o godz. 19:00 w TV4

W poniedziałkowym odcinku (18.04) dyżurny ustala, że kwiaty, które ktoś wysyła do Natalii, są zamawiane z więzienia. Patrol szósty zajmuje się napaścią, której sprawca ukradł pięć złotych. Okazuje się, że moneta ma tajemnicę.

Bartek Piekarski znika z serialu. Jego ostatnia scena poruszyła setki widzów! Co się wydarzyło?Zobacz więcej

Ania postanawia sama zarobić na nowy telefon. Jak to się skończy? Policjanci zajmują się sprawą hostessy jednego z klubów, która zostaje znaleziona pobita w parku. Na komendzie pojawi się mężczyzna, który twierdzi, że ciąży na nim klątwa i jego śmierć jest blisko. Wkrótce traci przytomność i trafia do szpitala...

W galerii publikujemy streszczenia odcinków oraz najnowsze zdjęcia z serialu "Policjantki i policjanci".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Baśka (gość)

  Najgorszy jest ten Arek.

  01.05.2022 22:08
 • Maja (gość)

  Ile się zmieniło aż nie mogę uwieżyć jeszcze nie dawno mój ulubiony patror to był 006 w składzie Alicja I Krzysiek a teraz Natalia I Marek no niestety patror 006 w składzie Alicja I Krzysiek to przeszłość 😪a jeśli chodzi o czas terazniejszy to Natalie nawet lubię jak bym miała ocenić który patror lepszy skal od jeden do stu to na patror 006 dała bym dziewiędziesiąt dziewięć procent z tego powodu że w tym patroru najbardziej lubiłam Alicje a Krzyśka trochę mniej jeśli chodzi o patror Natali I Marka to ma trzydzieści procęt ale to tylko ze względu na Natalie bo Marka nie lubię tak właśnie wygląda moje porównanie oczywiście to tylko moje zdanie bo nie chce obrażać postaci Marka może jak minie więcej czasu to polubię Marka ? Oczywiście sory za błędy ortograficzne bo jestem dopiero dwunastolatką ale powinno być mało błędów bo bardzo lubię język polski .

  24.04.2022 21:38
 • Zofia12 (gość)

  To jak ogladac film pod tytulem "Glupi i Glupszy".

  16.04.2022 20:59
 • Www (gość)

  Marek wydaje mi się spoko. Nudne te wątki 07 zostali olani. Co z wątkiem Krzyśka i Asi? Odwlekają to w czasie skończą te wątki czy nie ile można to odwlekać?

  15.04.2022 19:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×