Półmetek castingów do Bitwy na głosy!

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Janusz Panasewicz ze swoją grupą (fot. W. Waśkiewicz/Mastiff Media)
Janusz Panasewicz ze swoją grupą (fot. W. Waśkiewicz/Mastiff Media) mat. prasowe
Dużo emocji i wrażeń towarzyszyło do tej pory gwiazdom. Dla nich castingi do programu były zupełnie nowym doświadczeniem i ogromnym przeżyciem.

CZYTAJ TAKŻE:
RYNKOWSKI I KUSZYŃSKA W "BITWIE NA GŁOSY"
GÓRNIAK I PANASEWICZ DOSTANĄ PO 300 TYSIĘCY ZA "BITWĘ..."

Jak artyści podchodzili do przesłuchań i czym kierowali się podczas wyboru swoich grup wokalnych?

Janusz Panasewicz w kompletowaniu swojego zespołu postawił na różnorodność. "Oczywiście, że się obawiałem castingu, ale rzeczywistość to szybko skorygowała. Są wzruszenia, są emocje, a to jest najważniejsze. Niektórzy z nich może będą później w życiu śpiewali, inni nie, ale taka przygoda i taka więź, która ich łączy, jest niepowtarzalna. To, że mogą się swoimi głosami pobawić, a ja mogę ich posłuchać, dowiedzieć się czegoś o nich, odkryć, że tacy ludzie w ogóle istnieją, to jest wielka radość i wielka przyjemność".

Na casting w Elblągu przyszło ponad pięćset osób! Pracownicy rejestracji nie nadążali z wydawaniem kart zgłoszeniowych. Ryszard Rynkowski podczas przesłuchań wyjawił, że dla niego liczy się przede wszystkim umiejętność gry zespołowej. "Najważniejsza rzecz to zrozumieć, że się jest w zespole. Trzeba odnaleźć balans pomiędzy byciem solistą i osobnym twórcą, a byciem w większej całości, tworzeniem zespołu".

CZYTAJ TAKŻE:
GÓRNIAK W "BITWIE NA GŁOSY 2"?
"BITWA..." JEDNAK BEZ KOZIDRAK?

Edyta Górniak postawiła zdecydowanie na wrażliwość muzyczną i emocje. Każdej przesłuchiwanej osobie poświęciła dużo uwagi. Zadając liczne pytania zaglądała swoim przyszłym podopiecznym w serca i dusze. Artystka na każdym kroku podkreślała jak ważne jest dla niej wnętrze: "Zbieram zespół wrażliwych ludzi. Nie wiem czy mam taką siłę sprawczą, żeby regenerować serca ludzi, ale wiem, że będą śpiewać całym sercem, duszą".

Kamil Bednarekchce, aby członkowie jego grupy, podobnie jak on, pozostali wierni swoim ideałom, byli naturalni i prawdziwi. "Nigdy nie byłem uczestnikiem a tym bardziej przewodnikiem tak licznej grupy, więc traktuję to jako spore wyzwanie. Postaram się przekazać im swoje doświadczenia oraz to, czego się do tej pory nauczyłem. Najważniejsze, aby nie wstydzili się emocji, żeby śpiewając wyrażali uczucia i samych siebie" - podkreśla artysta.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Krokusy w Tatrach. W tym roku bardzo szybko

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn