polsat

„Pierwsza miłość” odcinek 3556. Piotrek coraz bliżej schwytania mordercy Miłki Szafrańskiej? Pojawił się nowy podejrzany! Edward prowadzi śledztwo na własną rękę [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Pierwsza miłość” - w kolejnych odcinkach dojdzie do wielu ekscytujących wydarzeń. Śledztwo w sprawie morderstwa Miłki Szafrańskiej zdaje się nie mieć końca. Okazuje się, że w kręgu zainteresowań Piotrka pojawił się nowy podejrzany, którego nikt do tej pory nie brał pod uwagę, a który był jedną z ostatnich osób mających styczność z pisarką.

22.01.2023Pierwsza miłość

„Pierwsza miłość” odcinki 3553 - 3557. Ewelina zerwie zaręczyny z Bartkiem!? Dziewczyna bez słowa postanowiła uciec z Wadlewa [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

„Pierwsza miłość” - w najnowszych odcinkach dojdzie do wielu ekscytujących wydarzeń. Piotrek jest coraz bliżej rozwikłania zagadki śmierci Miłki Szafrańskiej. Kolejne tropy naprowadziły go na Dominikę, która wzbudza dodatkowe podejrzenia nieoczekiwaną ucieczką z miasta. Natomiast Ewelina wciąż nie może dość do siebie po pobycie w więzieniu, co się coraz gorzej odbija na jej związku z Bartkiem.

21.01.2023Pierwsza miłość

„Domek na szczęście”. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Zawierucha gwiazdami nowego serialu Polsatu. Gdzie oglądać?

Od 13 stycznia br. tylko w Polsat Box Go będzie można oglądać nową komediową produkcję – „Domek na szczęście”. W pełnym dobrego humoru i pozytywnej energii formacie widzowie zobaczą m.in. Barbarę Kurdej-Szatan, Rafała Zawieruchę, Magdalenę Stużyńską-Brauer, Roberta Wabicha, Mariusza Drężka czy Olgę Bończyk. Za reżyserię i adaptację scenariusza odpowiada Piotr Wereśniak.

20.01.2023Domek na szczęście

„Twoja twarz brzmi znajomo 18”. Paweł Domagała zastąpi Michała Wiśniewskiego i Katarzynę Skrzynecką? Aktor i wokalista sprawdzi się w nowej roli?

Kolejne doniesienia odnośnie do 18. sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Widzowie długo zastanawiali się, kto mógłby zastąpić Michała Wiśniewskiego oraz Katarzynę Skrzynecką, których telewizja Polsat pozbyła się z jury show i wygląda na to, że właśnie znaleziono zastępstwo!

16.01.2023Twoja twarz brzmi znajomo

„Pierwsza miłość” odcinki 3548 - 3552. Szykuje się wielkie powrót „BarBariana”? Julita stara się na wszelkie sposoby uratować bar przed upadkiem [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

„Pierwsza miłość” - w najnowszych odcinkach dojdzie do wielu ekscytujących wydarzeń. Wszystko wskazuje na to, że Wenerski nie radzi sobie w miłosnym trójkącie z Marysią i Laurą. W pewnym momencie Filip postanawia odwiedzić ojca i jest zaskoczony tym, w jakim stanie go zobaczył. Z kolei Julita robi wszystko, by uratować bar przed upadkiem. Czyżby miało to oznaczać wielki powrót „BarBariana”?

13.01.2023Pierwsza miłość

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×