polsat

"Pierwsza miłość". Tak mieszka Aleksandra Zienkiewicz. Stylowe wnętrza i przepiękny ogród gwiazdy serialu zdecydowanie robią wrażenie!

Aleksandra Zienkiewicz od lat jest jedną z największych gwiazd "Pierwszej miłości" - jednego z najpopularniejszych polskich seriali. Aktorka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami kulisami ze swojego życia prywatnego, a także tym, jak obecnie mieszka. Na największą uwagę zdecydowanie zasługuje przepiękny ogród gwiazdy, w którym ochoczo spędza czas ze swoim czworonogim ulubieńcem.

17.05.2022Pierwsza miłość

"Świat według Kiepskich". Krzysztof Dracz to absolutny rekordzista! Zagrał blisko 100 ról w jednym serialu. Prezentujemy listę wszystkich krecji aktora w słynnym sitcomie

Krzysztof Dracz jest z pewnością świetnie znany fanom "Świata według Kiepskich". Aktor pojawiał się w słynnym sitcomie w niemalże 100 różnych rolach, co czyni z niego żywą legendę kultowego serialu. Postanowiliśmy wyliczyć wszystkie role Krzysztofa Dracza w "Świecie według Kiepskich". Jego dorobek z pewnością robi wrażenie!

17.05.2022Świat według Kiepskich

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Doda i Justyna Steczkowska w przyjacielskim objęciu! Dawniej niezbyt za sobą przepadały!

Doda i Justyna Steczkowska to wielkie gwiazdy polskiej sceny, jednak do tej pory słynnym wokalistkom nie było po drodze. Zresztą... to mało powiedziane! Chodziły słuchy, że artystki bardzo za sobą nie przepadają! Czas jednak leczy wszelakie rany i dzisiaj możemy zobaczyć Dodę i Justynę Steczkowską w przyjacielskich objęciach!

16.05.2022Polsat SuperHit Festiwal 2022

"Chłopaki do wzięcia". Popularny uczestnik rozebrał się przed kamerami! DJ Kaczor wystąpił w słynnym kontrowersyjnym show

Jednym z najpopularniejszych uczestników obecnej edycji programu "Chłopaki do wzięcia" jest Tomasz, znany szerzej jako DJ Kaczor. Odkąd mężczyzna pojawił się w słynnych "Chłopakach", jego osoba budzi żywe zainteresowanie fanów programu. Ci ostatnio zauważyli, że DJ Kaczor wystąpił w programie, który od wielu miesięcy wzbudza w Polsce ogromne kontrowersje. Mowa o "Magii Nagości", w której uczestnicy umawiają się na randkę na podstawie oceny nagich ciał kandydatów.

16.05.2022Chłopaki do wzięcia

"Twoja twarz brzmi znajomo 16" FINAŁ. Danzel wielkim zwycięzcą 16. edycji "TTBZ"! Zwycięstwo wyśpiewał jako Czesław Niemen!

Za nami wielki finał 16. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Danzel przez wszystkie dziesięć odcinków zaskakiwał i zachwycał! Nie miał ani jednego słabszego dnia. Nie przeszkodziło mu nawet to, ze musiał śpiewać po polsku. Sprawdził się jako Ryszard Riedel z zespołu Dżem i napełnił „Nadzieją” jako Artur Gadowski z zespołu Ira! Natomiast w odcinku finałowym wyśpiewał zwycięstwo jako Czesław Niemen! Swoim wykonaniem utworu „Płonie stodoła” oczarował całe studio!

13.05.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Nasz nowy dom 18" w Kłudnie, odcinek 262. Pani Marianna wraz z cierpiącą na porażenie mózgowe córką były więźniami własnego domu. Ekipa Katarzyny Dowbor odmieniła ich los!

Za nami 262. odcinek "Nasz nowy dom 18". Tym razem Katarzyna Dowbor wraz z ekipą udała się do wsi Kłudno, gdzie w niewielkim domku mieszka pani Marianna wraz ze swoją niepełnosprawną dorosłą córką. Kobiety są wręcz uwięzione w swoim domu, który nijak nie był przystosowany do ich potrzeb. Co gorsza - życie w nim wymaga nie lada siły fizycznej, której starszej kobiecie brakuje. To jednak przeszłość. Sprawdźcie, jak ekipa "Naszego nowego domu" odmieniła ich los!

12.05.2022Nasz nowy dom

"Chłopaki do wzięcia". Oni skradli show i zrobili największe wrażenie na widzach! Oto ulubieni uczestnicy słynnego programu

Widzowie już od 10 lat mogą śledzić losy uczestników słynnego programu "Chłopaki do wzięcia". Przez ten czas, w produkcji Polsat Play pojawiły się setki bohaterów, którzy liczyli na to, że w końcu uda im się znaleźć upragnioną miłość. Niektórzy z nich wzbudzili wśród widzów szczególną sympatię. Sprawdźcie, do których uczestników fani mieli szczególną słabość! Prezentujemy sylwetki ulubionych "Chłopaków do wzięcia".

12.05.2022Chłopaki do wzięcia

"Pierwsza miłość". Odcinki 3438 - 3441. Michałowi udaje się pogrążyć Marysię, która finalnie straci pracę, a Biały wyjeżdża za granicę [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Pierwsza miłość" - w najnowszych odcinkach dojdzie do wielu ekscytujących wydarzeń. Michałowi w końcu uda się skutecznie zemścić na Marysi, przez co straci ona pracę w klinice. Biały wraz z Sebastianem będzie musiał nagle opuścić kraj, a Ewelinę spotka w więzieniu kolejne nieszczęście. Co się jeszcze wydarzy?

11.05.2022Pierwsza miłość

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×