polsat

"Pierwsza miłość". To koniec Michała w serialu? Zemszczą się na nim dawne winy. Wiemy, co się wydarzy w ostatnich odcinkach przed wakacjami

"Pierwsza miłość" - nieuchronnie zbliża się koniec słynnej wrocławskiej produkcji. Wszystko przez przerwę w emisji spowodowaną nadchodzącymi wakacjami. W ostatnich, finałowych odcinkach dojdzie do nieoczekiwanych zwrotów akcji i wielu zaskakujących rozstrzygnięć. Największe kłopoty zdecydowanie będzie mieć Marysia, która dzięki Michałowi zostanie wyrzucona z pracy, po czym byli małżonkowie spotkają się w dość nietypowych okolicznościach. Sprawdźcie, co się wydarzy w finale 46. sezonu "Pierwszej miłości"!

02.06.2022Pierwsza miłość

"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz swego czasu mocno podpadł swojej sporo młodszej żonie. "Pomyślałam, że szkoda czasu na kogoś, kto mnie nie słucha... "

Joanna Ibisz jest trzecią żoną słynnego prezentera Polsatu. Wybranka Krzysztofa Ibisza w jednym z najnowszych wywiadów postanowiła opowiedzieć o początkach ich znajomości. Okazuje się, że niewiele brakowało, a przez jego zachowanie para nigdy nie stanęłaby na ślubnym kobiercu. Co takiego zrobił wtedy Krzysztof Ibisz?

02.06.2022Taniec z gwiazdami

"Ninja Warrior Polska". Jerzy Mielewski przeszedł niesamowitą metamorfozę! Przeszczep włosów odmienił życie znanego dziennikarza. Pokazujemy, jak wyglądał kiedyś

Jerzy Mielewski od lat występuje w telewizji jako komentator sportowy i prezenter telewizyjny. Obecnie dziennikarz podczas swoich występów telewizyjnych zachwyca widzów swoją aparycją, a także nienagannie ułożoną fryzurą. Okazuje się, że kiedyś było zupełnie inaczej. Wszystko się zmieniło dzięki przeszczepowi włosów, na który swego czasu zdecydował się Jerzy Mielewski. Pokazujemy, jak wyglądał znany prezenter przed zabiegiem. Różnica jest kolosalna!

31.05.2022Ninja Warrior Polska

"Pierwsza miłość". Oni zniszczyli życie niejednej osobie. Prezentujemy najgorsze czarne charaktery w historii serialu. Pamiętacie ich?

Już od 18 lat telewidzowie z zapartym tchem śledzą losy swoich ulubionych bohaterów "Pierwszej miłości". Od początku serialu, przez wrocławską produkcję przewinęło się mnóstwo czarnych charakterów, które potrafiły mocno napsuć krwi głównym postaciom. Z pewnością nie chcielibyście spotkać ich na swojej drodze. Przedstawiamy listę najgorszych niegodziwców w historii "Pierwszej Miłości", których widzowie wprost znienawidzili!

27.05.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość". Ich śmierć wstrząsnęła widzami. Fani do dziś opłakują tych bohaterów. Tęsknicie za nimi?

Już od 18 lat widzowie z wypiekami na twarzy śledzą losy swoich ulubionych bohaterów "Pierwszej miłości". Z wieloma z nich, fani wrocławskiej produkcji zdążyli się bardzo mocno zżyć. Jakież musiały być ich rozczarowanie i smutek, gdy ich ulubieni bohaterowie zginęli i już nigdy więcej nie pojawili się w serialu. Prezentujemy listę najbardziej opłakiwanych przez widzów postaci w historii "Pierwszej miłości". Brakuje wam ich?

27.05.2022Pierwsza miłość

Finałowy "Nasz nowy dom 18" w Trzeku, odcinek 264. Mieszkali w katastrofalnych warunkach. Wilgoć i pleśń była dosłownie wszędzie. Dzięki Katarzynie Dowbor znów mogą godnie żyć!

Za nami ostatni w tym sezonie, 264. odcinek "Nasz nowy dom 18". Tym razem Katarzyna Dowbor i jej ekipa udali się do wsi Trzek, gdzie mieszka Pani Teresa z dwójką dzieci. Kobieta, która samotnie wychowuje swoje pociechy, mieszkała w domu, w którym przez wiele lat zbierała się wilgoć, pleśń i grzyby. O porządnym ogrzewaniu do tej pory mogli jedynie pomarzyć. Jednak to wszystko należy już do przeszłości. Zobaczcie, jak ekipa "Naszego nowego domu" zmieniła ich życie!

26.05.2022Nasz nowy dom

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×