Polska Miss 2022. To one powalczą o tytuł najpiękniejszej Polki! Poznajcie wszystkie 36 kandydatek. Która z nich sięgnie po tytuł?

Wielkimi krokami zbliża się finał konkursu Polska Miss 2022, który ma za zadanie wyłonić kolejną najpiękniejszą Polkę. W nowym, ogólnopolskim konkursie piękności o ostateczny triumf zawalczy 36 przepięknych kandydatek. W naszej galerii znajdziecie sylwetki wszystkich finalistek. Która z nich sięgnie po tytuł?

Multimedia

Polska Miss 2022. To one powalczą o tytuł najpiękniejszej Polki!

Polska Miss to nowy ogólnopolski konkurs piękności z wyjątkową oprawą artystyczną, wartościowymi nagrodami i promocją medialną. W roku 2022 do konkursu zgłosiło się ponad 5 tysięcy uczestniczek, z których ostatecznie wybrano finałowe 36. Zwyciężczyni konkursu otrzyma nowy samochód osobowy, a TOP5 konkursu wyjedzie na dwutygodniowy pobyt na Bali.

Sylwia Stasińska reprezentuje Polskę w prestiżowym konkursie piękności. W stroju narodowym wygląda oszałamiająco!Zobacz więcej

Finalistki wzięły udział w nagraniach wideo oraz sesjach zdjęciowych. W pierwszej sesji dziewczyny stanęły przed obiektywem w eleganckich kreacjach. Druga sesja to nawiązanie do grudnia i związanego z nim klimatu świątecznego. Gala finałowa Polska Miss odbędą się 18. grudnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie. Najpiękniejsze Polki zaprezentują się na scenie kilka razy w różnych kreacjach.

W galerii prezentujemy zdjęcia uczestniczek. Która z nich sięgnie po tytuł?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Niektóre to paszczury, mają tylko ładne figury Ale parę całkiem fajne.

    05.12.2022 19:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×