Polskie gwiazdy, które urodziły dzieci w 2020 roku. Te maluchy przyszły na świat w czasie pandemii

Baby boom w polskim show biznesie trwa w najlepsze. W 2020 roku mamami zostały m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan i Anna Lewandowska. Rodzicami zostali także Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan oraz Lara Gessler i Piotr Szeląg. Czyje jeszcze dziecko przyszło na świat w czasie pandemii? Zobacz galerię polskich gwiazd, które urodziły dzieci w 2020 roku.

Multimedia

Polskie gwiazdy, które urodziły dzieci w 2020 roku

Rok 2020 upłynął nam nie tylko pod znakiem koronawirusa! W tym roku wiele polskich gwiazd powitało na świecie swoje pociechy. Mamami w ciągu ostatnich 12 miesięcy zostały m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Lewandowska, Marta Żmuda-Trzebiatowska oraz Maja Hyży. Komu jeszcze powiększyła się w tym roku rodzina?

Aktorki w ciąży, które pracowały na planie. Nie wszystkie musiały ukrywać ciążowe krągłości do roli!Zobacz więcej

Lista polskich gwiazd, które urodziły dzieci w 2020 roku jest znacznie dłuższa. Rodzicami w tym roku zostali także Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, którzy powitali na świecie synka Henryka oraz Lara Gessler i Piotr Szeląg. Córka Magdy Gessler wybrała dla swojej pierwszej pociechy bardzo oryginalne imię - Nena.

Zobacz w galerii, kto jeszcze dołączył do grona świeżo upieczonych rodziców w 2020 roku. Te maluchy przyszły na świat w czasie pandemii.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN,x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×