polskie kino

"Uwierz w Mikołaja". Gwiazda "M jak miłość" w nowej roli! Teresa Lipowska zagra w filmie napisanym przez Ilonę Łepkowską!

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów Teresy Lipowskiej. Wybitna aktorka, która w ostatnich latach wciela się w postać nestorki rodu Mostowiaków w serialu "M jak miłość", będzie miała okazję sprawdzić się w nowej roli! Aktorkę będziemy mogli zobaczyć w filmie "Uwierz w Mikołaja", którego autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska.

20.01.2022Uwierz w Mikołaja

"Gierek". Michał Koterski zachwyci w roli swojego życia? Film o I sekretarzu KC PZPR wkrótce w kinach!

Gierek. Nazwisko, o którym słyszał w Polsce każdy, ale nikt nie zna jego prawdziwej historii. Kim był naprawdę? O czym marzył? Z kim się przyjaźnił? Komu ufał? Kogo kochał? Kto go zdradził? Historia człowieka, który dziś wciąż budzi skrajne opinie porusza dogłębnie. Polityka bywa brudna, ale gdy dotyka ona całej rodziny, cena okazuje się zbyt duża do zapłacenia. Tajemnice wspólnego życia, widzianego oczami żony i matki Edwarda Gierka po raz pierwszy trafiły na duży ekran.

18.01.2022Gierek

"Wyszyński - zemsta czy przebaczenie". Ida Nowakowska i Małgorzata Kożuchowska zagrają zakonnice w filmie o Prymasie Tysiąclecia! Kiedy premiera?

3 sierpnia 2021 roku - w 120. rocznicę urodzin kardynała Stefana Wyszyńskiego - w pawilonie kulturalnym Niepodległa Miejsce Spotkań w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyła się konferencja prasowa dotycząca powstającego fabularnego dramatu wojennego pt. "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie". Sprawdźcie szczegóły produkcji!

04.08.2021Wyszyński - zemsta czy przebaczenie

Najlepsze polskie filmy 2020. Polskie kino w czasach pandemii. TOP 10 najlepszych ubiegłorocznych polskich filmów!

Rok 2020 już na szczęście za nami. Był to najtrudniejszy rok dla polskiego kina od bardzo dawna; zamknięte kina, obostrzenia, odwoływane plany zdjęciowe - to wszystko miało wpływ na to, jak w ubiegłym roku wyglądała nasza kinematografia. Jednak, na szczęście, znalazło się kilka filmów, które z ręką na sercu można polecić i uznać je za najlepsze polskie filmy 2020 roku! Jakie to produkcje? Sprawdźcie!

28.02.2021Ranking

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×